Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Eksporto duomenų bazė Eksporto duomenų bazė
  Rinkimai Rinkimai
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

  Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

  plačiau »

  Tel. +86 10 845 185 20
  Faksas +86 10 659 065 07
  El. paštas
  • RSS Rinkimai ir referendumai Įkelta2019.03.13

   Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

   Atskiros registracijos balsuoti referendumuose nebus. Rinkėjai, kurie jau užsiregistravo balsuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, automatiškai bus įtraukti į sąrašus rinkėjų, balsuosiančių referendumuose. Rinkėjai, kurie dar registruosis balsuoti rinkimuose, registruodamiesi www.rinkėjopaslapis.lt matys atnaujintą informaciją dėl balsavimo referendumuose.

   Konsulinės naujienos »
  • vystoamasis_logo.jpg Kvietimas teikti Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos paraiškas Įkelta2019.03.01

   Lietuvos Respublikos ambasada Kinijos Liaudies Respublikoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti Mianmaro Sąjungos Respublikoje ir Mongolijoje 2019 metais.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • Rinkėjų dėmesiui foto.jpg Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui Įkelta2019.02.28

   2019-02-27

   Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninė registracija balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

   Konsulinės naujienos »
  • Turizmo seminaras Tailande2.jpg Aktyvinami Lietuvos ryšiai su Tailandu Įkelta2019.02.25

   Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė vasario 20-22 dienomis su darbo vizitu lankėsi Bankoke ir Čiang Majuje, Tailande. Ambasadorė susitiko su Tailando vidaus reikalų ministru, užsienio reikalų, mokslo ir technolgijų, žemės ūkio ministerijų vadovais, Čiang Majaus provincijos gubernatoriumi, vicegubernatoriumi, turizmo tarybos vadovais, Čiang Majaus universiteto vicerektoriumi. Susitikimų metu sutarta stiprinti ryšius gyvybės mokslų, aukštojo mokslo mainų, turizmo srityse.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • 2019-02-16 Amb vizitas Korėjoje1.jpg Intensyvinamas dialogas su Korėjos Respublika Įkelta2019.02.19

   Vasario 16 dieną Daegu mieste, Korėjos Respublikoje, Lietuvos ambasada Kinijoje, akredituota Korėjos Respublikai, kartu su Lietuvos garbės konsulatu surengė Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių minėjimą ir 5-ąsias lietuvių dienas Pietų Korėjoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • ŽŪ vicem vizitas 2019 sausis.jpg Lietuva į Kiniją galės eksportuoti šienainį Įkelta2019.01.31

   Trečiadienį Pekine Žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotoju Mantu Staškevičiumi  susitiko su Kinijos Generalinės muitinės administracijos viceministru Zhang Jiwen ir pasirašė protokolą dėl šienainio eksporto iš Lietuvos.

   Ekonomika ir verslas »
  • 2019-01-23 VR ministras_Vietnamas_sutartis.jpg Kovai su neteisėta migracija – susitarimas su Vietnamu Įkelta2019.01.23

   Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas oficialaus vizito į Vietnamo Socialistinę Respubliką metu pasirašė Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vietnamo Socialistinės Respublikos Vyriausybės susitarimą dėl piliečių grąžinimo (toliau – Readmisijos susitarimas). 

   Užsienio politika ir diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata