Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Kinijoje tariasi dėl krovinių vežimo iš Kinijos į Europą

Sukurta 2016.09.26 / Atnaujinta 2016.09.26 06:15
  AB „Lietuvos geležinkeliai“ Kinijoje tariasi dėl krovinių vežimo iš Kinijos į Europą

  AB „Lietuvos geležinkeliai" delegacija, vadovaujama Stasio Dailydkos, lankėsi Kinijos Guangdongo provincijoje, kur su Kinijos transporto milžine – kompanija „Sinotrans" – aptarė bendradarbiavimo, organizuojant krovinių iš šios provincijos į Europą vežimą konteineriniais traukiniais, galimybes.

  Susitikime taip pat dalyvavo Guangdongo provincijos vicegubernatorius, Dongguano miesto, turinčio daugiau nei 8,5 mln. gyventojų, meras ir jo pavaduotojai. Susitikimo metu buvo aptarti bendradarbiavimo, organizuojant konteinerinių traukinių eismą iš šios lengvosios pramonės produkciją ir informacinių techhnologijų gaminius į Europą eksportuojančios provincijos, klausimai. Buvo tariamasi, kad konteineriniai traukiniai į Europą važiuotų per Lietuvą (manoma, kad galėtų važiuoti 5 konteineriniai traukiniai per savaitę).

  Tikimasi, kad krovinių vežimas iš Kinijos leistų dar efektyviau panaudoti geležinkelių infrastruktūrą ir visą Lietuvos transporto sistemą.

  „Sinotrans" - ketvirta pagal dydį logistikos grupė pasaulyje ir didžiausia logistikos kompanija Kinijoje. Bendrovė teikia sandėliavimo, terminalines paslaugas, organizuoja pervežimus autotransportu ir gabenimus oru bei jūra, taip pat geležinkelių transportu.

  AB „Lietuvos geležinkeliai“ informacija

  Naujienlaiškio prenumerata