Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

Sukurta 2017.09.19 / Atnaujinta 2017.09.19 08:37
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas
   Aktyvėja Lietuvos ir Šanchajaus bendradarbiavimas

   Rugsėjo 18 d. Šanchajuje ambasadorė Ina Marčiulionytė susitiko su Šanchajaus Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju, lankėsi vietos įmonėse, Šanchajaus lietuviams ir Kinijos tautinio meno mėgėjams pristatė karpinių meistrę iš Lietuvos Odetą Bražėnienę.

   Ambasadorė su Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju aptarė vykstantį bendradarbiavimą ir ateities planus. 

   „Lietuvos Mokslo ir inovacijų ir technologijų agentūra sėkmingai bendradarbiauja su Šanchajaus technologijų centru, Lietuvos atstovai turėjo galimybę pasistažuoti Šanchajaus mokslo technologijų parkuose. Tikiuosi, jog šių įmonių saitai ateityje tik stiprės“, - susitikime sakė Ina Marčiulionytė.

   Ambasadorė vėliau lankėsi vietinėse įmonėse, kurios vykdo savo veiklą ar ketina plėstis į Europą.

   Vizitą Šanchajuje ambasadorė užbaigė susitikimu su vietos lietuviais ir kinais, kurie domisi Lietuvos karpinių ir kitomis lietuviškų amatų tradicijomis. Renginio svečiams lietuviškas tradicijas, savo karpinius pristatė Odeta Bražėnienė.

   Rugpjūčio 18 d. Kaune lankosi gausi Šanchajaus delegacija. Atidaryta verslo paroda, kurioje prisistato 60 įmonių iš Šanchajaus. Rugsėjo 17 d. kauniečiams surengti  Šanchajaus tradicinių instrumentų orkestro  koncertai, draugiškos krepšinio varžybos, kt. 

   Naujienlaiškio prenumerata