Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Ambasada stiprina ryšius su Tiandzinio miestu

Sukurta 2017.01.13 / Atnaujinta 2017.01.13 16:28
   Ambasada stiprina ryšius su Tiandzinio miestu
   Ambasada stiprina ryšius su Tiandzinio miestu
   Ambasada stiprina ryšius su Tiandzinio miestu

   Sausio 12 d. ambasadorė Ina Marčiulionytė Tiandzinio mieste susitiko su miesto vadovais, atsakingais už užsienio reikalus, komerciją, kultūrą, tarptautinės prekybos plėtros rūmų, verslo atstovais. Susitikimuose aptartas bendradarbiavimo potencialas ir galimybės stiprinti ryšius tarp Lietuvos ir Tiandzinio.

   Ambasadorė I. Marčiulionytė pristatė Lietuvos investicinę aplinką, galimybes  dvišalio bendradarbiavimo plėtojimui verslo, prekybos, mokslo, švietimo, kultūros srityse.

   Lietuvos ambasadorė pasidžiaugė, kad 2016 m. Lietuvos eksportas į Tiandzinį du kartus viršijo importą. I. Marčiulionytė pabrėžė, kad Lietuva, būdama maža valstybe, palyginus su Kinija, ne visada gali įvykdyti Kinijos įmonių užsakymus kiekybiškai, tačiau Lietuvos įmonių gamina produkcija pasižymi itin aukšta kokybe. Tiandzinio miesto atstovai pakvietė Lietuvą pristatyti Lietuvos eksportuojamus produktus, turizmo galimybes, surengiant Lietuvos dienas Tiandzinyje.

   „Akivaizdu, kad Kinijos verslas yra labai užaugęs savo vidaus rinkoje ir vis aktyviau eina į kitas rinkas. Nemažai Kinijos kompanijų plėtoja savo veiklą Europoje. Tokios Kinijos investicijos yra labai laukiamos Lietuvoje. Mes turime gerų pavyzdžių – Lietuvoje sėkmingai veiklą vykdo tokios stambios Kinijos įmonės, kaip „Huawei“, kuriasi „China Merchant Group“, - kalbėdama apie investicinę aplinką, sakė ambasadorė.

   Tiandzinis, kuriame 14,7 mln. gyventojų, yra vienas iš keturių Kinijos miestų turinčių specialų statusą ir tiesioginį pavaldumą centrinei valdžiai. Tiandzinis yra didžiausias Kinijos giliavandenis uostas, penktas pagal dydį uostas pasaulyje. Mieste veikia laisvoji ekonominė zona. Tiandzinis siekia tapti Šiaurės Kinijos ekonomikos, technologijų centru, ekologišku miestu ir tarptautiniu uostu.

   Naujienlaiškio prenumerata