Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Ambasados surengtas seminaras Hošimine sudomino Vietnamo verslą

Sukurta 2017.02.27 / Atnaujinta 2017.02.27 10:59
   Ambasados surengtas seminaras Hošimine sudomino Vietnamo verslą
   Ambasados surengtas seminaras Hošimine sudomino Vietnamo verslą
   Ambasados surengtas seminaras Hošimine sudomino Vietnamo verslą

   Bendradarbiaudama su Lietuvos Vietnamo kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo asociacija ir „Saigon Star“ įmone Lietuvos ambasada surengė verslo seminarą Hošimine. Daugiau nei 50 kompanijų atstovai susidomėjo verslo galimybėmis Lietuvoje.

   Seminaro metu akcentuota palanki geografinė Lietuvos padėtis, geros sąlygos įkurti verslo atstovybę Europos Sąjungoje, palanki mokestinė aplinka, gyvenimo kokybė. Sveikindama seminarą ambasadorė Ina Marčiulionytė pakvietė Vietnamo verslininkus atkreipti dėmesį į Lietuvos infrastruktūros ir logistikos privalumus bei pasinaudoti jais, kaip vartais į Europos Sąjungos rinką. Komercijos atašė Arūnas Karlonas pažymėjo prekybos galimybes chemijos pramonės, trąšų, vaistų, medicinos įrangos, maisto ir gėrimų, informacinių technologijų, aviacijos paslaugų srityje. Europos Sąjungos ir ‎Vietnamo laisvos prekybos sutartis sudarys itin palankias sąlygas prekybos plėtrai.

   Žemės ūkio atašė Mindaugas Kuklierius paminėjo stiprią ir konkurencinga Lietuvos pieno pramonę, pajėgią pasiūlyti tinkamą žaliavą Vietnamo pieno perdirbėjams, aukščiausios kokybės mėsos gaminius‎ ir gėrimus.

   ‎Asociacijos vardu Tomas Valiukas pasidžiaugė ambasados Pekine pastangomis skatinti ryšius su Vietnamu, pažymėjo poreikį atsižvelgti į skirtingas verslo tradicijas, kultūros skirtumus.

   ‎Hošimine Lietuvos ambasados delegacija taip pat susitiko su miesto vadovais ir aptarė galimybes surengti Lietuvos verslo misiją.

   Naujienlaiškio prenumerata