Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
2017-06-23 inovaciju paroda_1.jpg

Birželio 23 dieną Pomegranate centre, Pekine, tarptautinių technologijų perdavimo ir „Vienos juostos – vieno kelio“ investicinių galimybių konferencijoje komercijos atašė A.Karlonas pristatė „Open R&D Liethuania“ – atvirą mokslinių tyrimų ir plėtros programą bei Lietuvos inovacijų bei investicijų galimybes.

Ekonomika ir verslas »
IMG_2269.jpg

Birželio 6 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Pekine pristatytos studijos Lietuvoje. Renginiu, skirtu studentų pritraukimo agentūrų atstovams siekiama didinti Lietuvos švietimo paslaugų eksportą į Kiniją.

Ekonomika ir verslas »
2017-05-24 zum_jautiena.jpg

Šaldytos jautienos eksportas į Kiniją tampa vis realesnis – šiandien žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Darius Remeika ir  Kinijos generalinės kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino administracijos (AQSIQ) viceministras Mei Kebao pasirašė trišalį protokolą dėl šaldytos jautienos reikalavimų eksportui.

Ekonomika ir verslas »
2017-05-08 turizmo seminaras_1.JPG

„Lietuva tai daug daugiau nei gintaras“,- ši žinia buvo pristatyta gegužės 8 dieną gausiai susirinkusiems verslo ir spaudos atstovams Pekine vykusiame Lietuvos turistinių galimybių pristatyme.

Ekonomika ir verslas »
2017-03-09 verslo seminaras_Seulas.JPG

Lietuvos ambasada Kinijoje ir Korėjos Respublikai kovo 29 dieną kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė Lietuvos verslo aplinkos bei Panevėžio įmonių pristatymą Pietų Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose Seule.

Ekonomika ir verslas »
2017-02-27 verslo seminaras Hosimine_1.JPG

Bendradarbiaudama su Lietuvos Vietnamo kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo asociacija ir „Saigon Star“ įmone Lietuvos ambasada surengė verslo seminarą Hošimine. Daugiau nei 50 kompanijų atstovai susidomėjo verslo galimybėmis Lietuvoje.

Ekonomika ir verslas »
2017-02-26 Hanojus_oro balionai.jpeg

Artimiausiu metu Vietnamo padangę papuoš lietuviški oro balionai. Dvi ‎Lietuvos oreivių įgulos bendradarbiaudamos su įmone „Saigon Stat“ skraidins turistus virš UNESCO pasaulio paveldu pripažinto Hojano senamiesčio vidurio Vietname. 

Ekonomika ir verslas »
2017-02-24 verslas_Vietnamas_1.JPG

Lietuvos ambasados, garbės konsulo Vietname  ir Vietnamo prekybos ir pramonės rūmų  surengtame verslo seminare Hanojuje pristatytos verslo ir investicijų galimybės. 

Ekonomika ir verslas »
pristatymas.JPG

Lapkričio 5 d. ambasada Pekine ateinančių metų veiklos planais pasidalino su Kinijos regionų ir miestų savivaldybių pareigūnais. Renginio metu vietos vyriausybių užsienio, kultūros ir komercijos padalinių vadovams prisistatę ambasados darbuotojai išreiškė padėką už glaudų ir prasmingą bendradarbiavimą 2016 metais ir paskatino toliau stiprinti ryšius su Lietuva. Renginyje apibendrinti šiemet įgyvendinti projektai ir įvardyti ambasados veiklos prioritetai kitiems metams. Ambasada ir ateityje sieks išnaudoti augantį susidomėjimą Lietuva Kinijos regionuose.

Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lapkričio 15 d. LR Komercijos atašė Arūnas Karlonas dalyvavo China International Technology Transfer Convention 2016, kuriame skaitė pranešimą tema „Smart Specialisation and Open R&D Lithuania“. Konferencijoje pasidalino Lietuvos patirtimi vystant inovacinę sistemą, technologinių įmonių skatinimo iniciatyvomis. Pristatė Lietuvos pasiekimus Sumanios specializacijos kryptyse ir pakvietė Kinijos verslą naudotis sukurta technologijų perdavimo sistema Lietuvoje bei bendradarbiauti su mūsų universitetais.

Ekonomika ir verslas »
WeChat_Image_3280.jpeg

Lapkričio 11–13 dienomis Lietuvos Respublikos Ūkio ministras Evaldas Gustas, kartu su ministerijos Politikos skyriaus vedėju Renaldu Čiužu bei Lietuvos Respublikos komercijos atašė Kinijoje Arūnu Karlonu, darbo vizito Šanchajuje (Kinija) metu dalyvavo China International Travel Mart 2016 atidaryme. Šioje parodoje dalyvauja ir Lietuvos turizmo potencialą pristato Valstybinio turizmo departamento atstovai. Ministras dvišalio susitikimo metu su Kinijos turizmo ministru Li Jinzao aptarė turizmo plėtros galimybes ir būdus, skatinat didesnį turistų srautą iš abiejų šalių. Taip pat pristatė Lietuvos investicinę aplinką ir pakvietė turizmo sektoriuje veikiančias įmones investuoti Lietuvoje į viešbučius, restoranus, pramogų kompleksus.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
1.JPG

Užbaigdamas vizitą Kinijoje, Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (PPAR) generalinis direktorius Almantas Danilevičius rugsėjo 30 d. pasirašė dar vieną bendradarbiavimo susitarimą su Kinijos tarptautinės prekybos plėtros tarybos Pekino komitetu (China Council for the Promotion of International Trade Beijing Committee, Pekino CCPIT).

Ekonomika ir verslas »
2016-09-26 Senzenis.JPG

Šiandien prasidėjusiame pirmajame Šenženio – Centrinės ir Rytų Europos valstybių ekonomikos, prekybos ir kultūros forume dalyvauja Kauno rajono savivaldybės vicemero Kęstučio Povilaičio vadovaujama delegacija, kurios sudėtyje ir Kauno laisvosios ekonominės zonos atstovai. Taip pat forume dalyvauja Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau Vilniaus PPAR) generalinio direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus vadovaujama delegacija, kurios sudėtyje devynios kompanijos. 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
2016-09-19 LG Kinijoje.jpg

AB „Lietuvos geležinkeliai" delegacija, vadovaujama Stasio Dailydkos, lankėsi Kinijos Guangdongo provincijoje, kur su Kinijos transporto milžine – kompanija „Sinotrans" – aptarė bendradarbiavimo, organizuojant krovinių iš šios provincijos į Europą vežimą konteineriniais traukiniais, galimybes.

Ekonomika ir verslas »
2016-09-19 LG Kinijoje.jpg

AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinio direktoriaus Stasio Dailydkos vadovaujama delegacija rugsėjo 19–23 d. lankosi Kinijos Liaudies Respublikoje, kur toliau stiprina partnerystės ryšius su stambiausiomis šalies logistikos ir transporto bendrovėmis.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata