Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
2017-10-31 LITEXPO.jpg

2017 m. spalio 31 d. Kinijoje, Pekine įvyko 13-asis tarpvyriausybinės Lietuvos ir Kinijos prekybinio- ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Lietuvos delegacijai vadovavo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamento direktorė Lina Viltrakienė, Kinijos – Komercijos ministerijos Europos reikalų departamento direktorė Xiaoyan Zhou. Lietuvos delegacijoje taip pat dalyvavo Ūkio, Žemės ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Lietuvos geležinkelių atstovai.

Ekonomika ir verslas »
2017-10-31 FinTech1.jpg

Lietuvos banko inicijuotame seminare Pekine Valdybos narys Marius Jurgilas Kinijos mokėjimų, el. prekybos ir kitų sektorių. lyderiams spalio 30 d pristatė finansinių technologijų (FinTech) galimybes Lietuvoje.

Ekonomika ir verslas »
2017-10-20 Study in LT_BJ.jpg

2017 m. spalio 20 dieną Pekine (Kinija) vyko Lietuvos aukštąjį mokslą pristatantis renginys, organizuotas Lietuvos Respublikos ambasados Kinijoje ir Švietimo mainų paramos fondo. Renginys buvo skirtas aukštojo mokslo užsienyje populiarinimo agentūrų atstovams Kinijoje, siekiantiems bendradarbiauti su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis. Renginyje dalyvavo agentai, Lietuvos Respublikos ambasados Kinijoje ir Švietimo mainų paramos fondo atstovai bei atstovai iš šešių Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Ekonomika ir verslas »
Innovation drift 1.jpg

Spalio 12-13 d. Vilniuje vyko tradicinis, didžiausias Baltijos šalių inovacijų forumas „Innovation Drift“, skirtas ateities iššūkiams, kylantiems visuomenei ir miestams. Forume dalyvavo  JAV, Europos, Azijos šalių  mokslininkai, verslininkai ir futurologai, dirbantys su pasaulį iš esmės galinčiomis pakeisti inovacijomis.

Ekonomika ir verslas »
2017-09-22 ZU VCM.jpg

Kinijos žemės ūkio ministerija pasiruošusi padėti Lietuvai surengti 13-ąjį Žemės ūkio prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo forumą tarp Kinijos ir 16 Vidurio bei Rytų Europos šalių. Šis svarbus renginys kartu su tarptautine paroda „AgroBalt‘ 2018” kitais metais įvyks Vilniuje.

Ekonomika ir verslas »
IMG_3017.JPG

Rugsėjo 18 d. Šanchajuje ambasadorė Ina Marčiulionytė susitiko su Šanchajaus Mokslo ir technologijų komisijos pirmininko pavaduotoju, lankėsi vietos įmonėse, Šanchajaus lietuviams ir Kinijos tautinio meno mėgėjams pristatė karpinių meistrę iš Lietuvos Odetą Bražėnienę.

Ekonomika ir verslas »
2017-06-23 inovaciju paroda_1.jpg

Birželio 23 dieną Pomegranate centre, Pekine, tarptautinių technologijų perdavimo ir „Vienos juostos – vieno kelio“ investicinių galimybių konferencijoje komercijos atašė A.Karlonas pristatė „Open R&D Liethuania“ – atvirą mokslinių tyrimų ir plėtros programą bei Lietuvos inovacijų bei investicijų galimybes.

Ekonomika ir verslas »
IMG_2269.jpg

Birželio 6 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Pekine pristatytos studijos Lietuvoje. Renginiu, skirtu studentų pritraukimo agentūrų atstovams siekiama didinti Lietuvos švietimo paslaugų eksportą į Kiniją.

Ekonomika ir verslas »
2017-05-24 zum_jautiena.jpg

Šaldytos jautienos eksportas į Kiniją tampa vis realesnis – šiandien žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Darius Remeika ir  Kinijos generalinės kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino administracijos (AQSIQ) viceministras Mei Kebao pasirašė trišalį protokolą dėl šaldytos jautienos reikalavimų eksportui.

Ekonomika ir verslas »
2017-05-08 turizmo seminaras_1.JPG

„Lietuva tai daug daugiau nei gintaras“,- ši žinia buvo pristatyta gegužės 8 dieną gausiai susirinkusiems verslo ir spaudos atstovams Pekine vykusiame Lietuvos turistinių galimybių pristatyme.

Ekonomika ir verslas »
2017-03-09 verslo seminaras_Seulas.JPG

Lietuvos ambasada Kinijoje ir Korėjos Respublikai kovo 29 dieną kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė Lietuvos verslo aplinkos bei Panevėžio įmonių pristatymą Pietų Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose Seule.

Ekonomika ir verslas »
2017-02-27 verslo seminaras Hosimine_1.JPG

Bendradarbiaudama su Lietuvos Vietnamo kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo asociacija ir „Saigon Star“ įmone Lietuvos ambasada surengė verslo seminarą Hošimine. Daugiau nei 50 kompanijų atstovai susidomėjo verslo galimybėmis Lietuvoje.

Ekonomika ir verslas »
2017-02-26 Hanojus_oro balionai.jpeg

Artimiausiu metu Vietnamo padangę papuoš lietuviški oro balionai. Dvi ‎Lietuvos oreivių įgulos bendradarbiaudamos su įmone „Saigon Stat“ skraidins turistus virš UNESCO pasaulio paveldu pripažinto Hojano senamiesčio vidurio Vietname. 

Ekonomika ir verslas »
2017-02-24 verslas_Vietnamas_1.JPG

Lietuvos ambasados, garbės konsulo Vietname  ir Vietnamo prekybos ir pramonės rūmų  surengtame verslo seminare Hanojuje pristatytos verslo ir investicijų galimybės. 

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata