Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
2019-06-08 EIIB ministras Ningbo.jpg
Kinija tapo svarbiausia Lietuvos prekybos partnere Azijoje, tačiau ekonominio bendradarbiavimo su šia valstybe potencialas galėtų plėtotis dar sparčiau. Kol kas Kinija, kaip eksporto rinka, labiausiai domisi Lietuvos maisto produktų gamintojai, tačiau Kinija galėtų tapti viena pagrindinių technologijų eksporto rinkų šalies įmonėms, sako Ningbo mieste vykstančioje Kinijos bei Centrinės ir Rytų Europos šalių investicijų ir prekybos parodoje dalyvaujantis ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.
Ekonomika ir verslas »

Nuo š. m. birželio 1 d. Pietų Korėja dėl Afrikinių kiaulių maro plitimo prevencijos didina baudas už gyvulinės kilmės produktų gabenimą keliaujant į Pietų Korėją.

Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos »
ŽŪ min. vizitas 2019 geg.jpg

Ketvirtadienį žemės ūkio ministras Giedrius Surplys lankėsi Šanchajuje (Kinija) vykstančioje 20-ojoje didžiausioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje Azijoje „SIAL CHINA“, kur Lietuvos stende susitiko su gamintojais iš Lietuvos, pristatančiais mūsų šalies maisto pramonę.

Ekonomika ir verslas »
VCM Korėja.jpg

Balandžio 24–26 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su vizitu lankėsi Pietų Korėjoje. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti Jungtinio Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos ekonomikos komiteto steigiamajame posėdyje, kuriame Baltijos šalių ir Korėjos atstovai pasirašė  Supratimo memorandumą dėl Jungtinio ekonomikos komiteto įsteigimo.

Ekonomika ir verslas »
2019-04-24 Henan 3.png

Balandžio 24 d. Lietuvos ambasada Kinijoje surengė 108 mln. gyventojų turinčioje Henan provincijoje Lietuvos pristatymo seminarą „Welcome to Lithuania“. Renginys vyko provincijos sostinėje Zhengzhou.

Ekonomika ir verslas »
2019-04-16 Vilniaus pram ir amatu rūmai 1.jpg

Balandžio 14 – 20 dienomis Kinijoje lankosi Lietuvos įmonių delegacija. Misiją organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Misijos metu numatyti B2B susitikimai, įmonės galės aplankyti tarptautinę importo mugę PECC, kuri yra viena iš svarbiausių ir didžiausių mugių Kinijoje ir Ramiojo vandenyno regione. Kasmet ji pritraukia apie 200 000 lankytojų.

Ekonomika ir verslas »
kviečiai į Kiniją.jpg

Lietuva galės eksportuoti kviečius į Kiniją – tam kelią atvėrė Lietuvos žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio ir Kinijos muitinės generalinės administracijos vadovo Ni Yuefengo pasirašytas protokolas. Protokolas pasirašytas balandžio 12 d.  Dubrovnike (Kroatija) vykstančiame aukšto lygio Centrinės – Rytų Europos ir Kinijos Vyriausybių vadovų susitikime, kuriame Lietuvai atstovavo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Ekonomika ir verslas »
ŽŪ vicem vizitas 2019 sausis.jpg

Trečiadienį Pekine Žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotoju Mantu Staškevičiumi  susitiko su Kinijos Generalinės muitinės administracijos viceministru Zhang Jiwen ir pasirašė protokolą dėl šienainio eksporto iš Lietuvos.

Ekonomika ir verslas »
2018-12 -04 ŽŪ prod prist amb 1.JPG

Š. m. gruodžio 3 d. LR Ambasadoje Kinijoje vyko lietuviškų ekologiškų maisto produktų ir gėrimų pristatymas. Kinijos elektroninės prekybos ekologiškais produktais atstovai suinteresuoti lietuviškų gaminių prekyba elektroninėje platformoje.

Renginio metu pristatytos vaikiškos tyrelės, sula, sriubos, liofilizuotos uogos, daržovės, šokoladas ir kt. produktai. 

 

 

Ekonomika ir verslas »
2018-11-06 Šanchajus 3.jpg

Antradienis, lapkričio 6 d. (Šanchajus, Kinija). Lietuva yra sparčiai tobulėjančių finansinių technologijų srities lyderė Europoje. Taip mūsų šalį pristatė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šanchajuje vykstančiame finansinių technologijų („Fintech“) renginyje, kuriame dalyvavo apie 150 Kinijos įmonių.

Ekonomika ir verslas »
2018-11-02 ŽŪ min. foto.jpg

Kinijos žemės ūkio ministerijos ir kaimo reikalų ministerijos organizuotoje parodoje pristatyti Lietuvos gaminiai, o ministrų susitikime aptartos glaudesnio dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos.

„Pastaruoju metu labai daug dėmesio Kinija skiria žemės ūkio produkcijos gamybos plėtrai, investuoja į jos kokybės gerinimą. Tačiau taip pat domimasi ir produktų, taip pat technologijų importu, bendradarbiavimu technologijų ir inovacijų srityje“, – sakė Kinijoje viešintis žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Ekonomika ir verslas »
2018-10-30 ŽŪ min foto.jpg

Lietuviai turi daug galimybių plėsti žemės ūkio ir maisto pramonės gaminių eksportą į daugiausia gyventojų pasaulyje turinčią Kinijos rinką.

Šią savaitę žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, taip pat Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Darius Remeika lankosi Kinijoje, kur susitinka su oficialiais šios šalies pareigūnais, įvairių asociacijų vadovais ir verslininkais.

Ekonomika ir verslas »
2018-08-19 Finansų ministras.jpg

 Finansų ministras Vilius Šapoka Seule aukšto lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“ skaitė pranešimą apie finansinių inovacijų proveržį Lietuvoje. Drauge su kitais blockchain pasaulio lyderiais iš Pietų Korėjos, Singapūro, Honkongo, Šveicarijos ir kitomis šalimis dalinosi sėkminga mūsų šalies patirtimi reguliavimo, priežiūros ir inovacijų srityse.

Ekonomika ir verslas »
2018-09-19 Ūkio ministras.jpg

Galimybė pradėti tiesioginius skrydžius tarp Lietuvos ir Kinijos yra reali ir turi palaikymą abiejose valstybėse, teigia šią galimybę su Kinijos Liaudies Respublikos prekybos ministru Zhong Shanu aptaręs Pekine viešintis ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Ekonomika ir verslas »
2018-09-17 Ūkio ministras Kinijoje.jpg

Kinija pasirengusi importuoti daugiau lietuviškos jautienos ir iš grūdinių kultūrų gaminamų produktų, po susitikimo su Kinijos Liaudies Respublikos prekybos ministru Zhong Shanu teigia Pekine viešintis ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.Kinija pasirengusi importuoti daugiau lietuviškos jautienos ir iš grūdinių kultūrų gaminamų produktų, po susitikimo su Kinijos Liaudies Respublikos prekybos ministru Zhong Shanu teigia Pekine viešintis ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata