Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

"Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą" Seule

Sukurta 2017.06.04 / Atnaujinta 2017.06.05 11:40
   "Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą" Seule
   "Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą" Seule
   "Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą" Seule

   Seule birželio 3-4 dieną Europos Sąjungos šalys kvietė miesto gyventojus ir svečius apsilankyti renginyje "Europos kaimas: žaliasis tiltas į Europą". 

   "Europos kaime“ surengtas nuotaikingas Lietuvos pristatymas, sulaukęs didelio renginio dalyvių ir miestelėnų dėmesio. Lietuvos paviljone. Lietuvos ambasadorė Pietų Korėjai Ina Marčiulionytė drauge su lietuvių bendruomenės ir studentijos atstovais supažindino besidominčiuosius su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis, turizmo galimybėmis. Korėjiečiai buvo mokomi žaisti krepšinį. Renginio lankytojai buvo vaišinami lietuvišku sūriu, jiems buvo dalijami informaciniai leidiniai, lankstinukai, suvenyrai. Tikimasi, kad šis Lietuvos pristatymas dar labiau paskatins augantį Korėjos turistų susidomėjimą Lietuva.

   "Europos kaimą" atidarė Europos Sąjungos delegacijos Seule ambasadorius Michael Reiterer ir Seulo meras Park Won-soon. Jame apsilankė 15 tūkstančių žmonių. Lankytojams išduoti Europos pasai su bendra informacija apie kiekvieną šalį. Jie klausėsi Europos Sąjungos šalių atlikėjų koncertų, dalyvavo viktorinose, diskusijose ir kituose renginiuose.

   Šis renginys yra Europos Sąjungos delegacijos Seule programos, skirtos pažymėti Pasaulio dienai, dalimi. 

    

    

   Naujienlaiškio prenumerata