Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Europos kultūros gatvė Šanchajuje

Sukurta 2020.11.04 / Atnaujinta 2020.11.04 12:05
   Europos kultūros gatvė Šanchajuje
   Europos kultūros gatvė Šanchajuje
   Europos kultūros gatvė Šanchajuje
   Europos kultūros gatvė Šanchajuje

   Spalio 24 d. Šanchajuje Lietuvos Respublikos ambasada Kinijoje dalyvavo bendrame su ES šalimis narėmis renginyje „Europos kultūros gatvė 2020“, kurį organizavo ES delegacija Pekine kartu su ES šalių narių ambasadomis bei generaliniais konsulatais Kinijoje.

   „Šanchajaus kultūros gatvės“ metu Šanchajaus gyventojai ir svečiai buvo supažindinti su Europos Sąjunga ir kiekviena jos šalimi. Lietuvos ambasada savo stende pristatė mūsų šalį, jos pasiekimus, kultūrinį identitetą, istorinį palikimą, lietuvių virtuvės gastronominius ypatumus. Taip pat buvo pristatytos ir Lietuvos krepšinio, itin populiaraus Kinijoje, tradicijos. Projekto metu taip pat buvo viešinta ir platinama šį pavasarį Kinijoje išleista rašytojo, istoriko Laimono Briedžio knyga kinų kalba “Vilnius: savas ir svetimas”.

   Renginys buvo labai sėkmingas, nes sėkmingas, nes jame apsilankė beveik 60 tūkst. Šanchajaus gyventojų ir šį miestą lankiusių turistų.

   Tikėtina, kad panašus renginys sekančiais metais irgi vyks ne sostinėje Pekine, o dar kitame Kinijos mieste ir lygiai taip pat  praskaidrins jo kasdienybę Europos tautų ir jų tradicijų įvairovės pristatymu.

   Naujienlaiškio prenumerata