Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Finansų ministras Vilius Šapoka Pekine: tieskime tarptautinio bendradarbiavimo tiltus finansinių inovacijų srityje

Sukurta 2018.05.30 / Atnaujinta 2018.05.30 07:15
  Finansų ministras Vilius Šapoka Pekine: tieskime tarptautinio bendradarbiavimo tiltus finansinių inovacijų srityje

  Finansų ministro Viliaus Šapokos pranešimas 2018 m. gegužės 29 d. Kinijoje tarptautinėje Kinijos prekybos ir paslaugų parodoje CIFTIS susilaukė didelio dėmesio. Daugiatūkstantinei miniai finansų ministras pristatė Lietuvą ir jos potencialą. Vilius Šapoka dalyvavo panelėje „China E-Commerce convention“ bei diskutavo forume apie finansines technologijas.

  „Palankios sąlygos bendradarbiauti su Kinija atveria galimybes investicijoms mūsų šalyje ir stiprinti Lietuvą, kaip progresyvų fintech centrą. Lietuvą pasiekti galima įvairiai, tačiau greičiausias kelias yra fintech. Mūsų šalis turi išskirtinį reguliacinį pranašumą – Sutelktinio finansavimo įstatymą, veikiančias tarpusavio skolinimosi platformas, užtikriname kibernetinį saugumą ir rengiame gaires dėl ICO leidimo – tai Kinijos verslą skatina domėtis investicijomis Lietuvoje“, – sakė finansų ministras Vilius Šapoka. 

  Lietuvos Finansų ministerijos ir Lietuvos ambasados Kinijoje organizuotame „Belt and Road Fintech“ forume Vilius Šapoka su Lietuvos verslininkais Ilja Laursu („Nextury Ventures“), Andriumi Adamoniu („Tieto Lietuva“) bei Kinijos valdžios ir akademine visuomene diskutavo apie finansinių technologijų globalumą, pristatė Lietuvos patirtį, kuriant palankią reguliavimo aplinką „fintech“ įmonėms ir užtikrinant tinkamą vartotojų apsaugą „fintech“ srityje. Diskusiją moderavo Tom Kim, kompanijos „Thomson Reuters“ vadovas Kinijoje.

  *CIFTIS – tai tarptautinė prekybos ir paslaugų paroda, kurią organizuoja Kinijos valstybės taryba ir Pekino miesto savivaldybė nuo 2012 m. Paroda yra vertinga galimybė išgirsti pasaulinio lygio finansų rinkos atstovų įžvalgas bei siūlymus, kurie padėtų Lietuvai tapti dar patrauklesne baze inovatyvių finansinių technologijų bendrovėms.

  Finansų ministerijos informacija

  Naujienlaiškio prenumerata