Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Folkroko grupė „Žalvarinis“ koncertuos Kinijoje

Sukurta 2017.04.19 / Atnaujinta 2017.04.19 09:38
   Folkroko grupė „Žalvarinis“ koncertuos Kinijoje
   Folkroko grupė „Žalvarinis“ koncertuos Kinijoje

   Kinijoje Beišan pasaulio muzikos festivalyje dalyvaus ir lietuvių folkroko grupė „Žalvarinis“. Balandžio 22-23 d. virš 30 atlikėjų bei grupių iš 10 skirtingų šalių koncertuos Zhuhajaus miesto aikštėje.

   „Grupė „Žalvarinis“, atstovaujanti Baltijos regioną, yra garsus savo modernaus folk-roko muzika, kuri užburia savo žavingumu bei unikalumu jungiant skirtingus stilius.“ rašoma organizatorių pranešime spaudai. Jie pasirodys festivalyje balandžio 22d. Vėliau grupė „Žalvarinis“ keliaus į Baodingo miestą, kur balandžio 27-28 d. koncertuos DJD tarptautiniame muzikos festivalyje.

   7-ąjame Beišan pasaulio muzikos festivalyje drauge su „Žalvariniu“ pasirodys grupė iš Prancūzijos “Celtic Social Club”, italų atlikėjas Boris, “Soul Sangam” grupė iš Nyderlandų, mongolų grupė „Hanta“, “Tonolec” trio iš Argentinos. Ypatingasis festivalio svečiais – trijų Grammy apdovanojimų laimėtojas Ricardo Vogt, kuris rengia pasirodymą kartu su „Lovely ducks“.

   Du pagrindiniai Beišane vykstantys pasaulio muzikos ir džiazo muzikos festivaliai, organizuojami nuo 2010 m. kartu pritraukė daugiau nei 400 muzikantų iš 6 kontinentų bei 50 skirtingų šalių. Festivalis rekomenduojamas Azijos menų asociacijos kaip vienas iš 10-ties svarbiausių festivalių Kinijoje.

   Festivalį organizuoja muzikos įrašų kompanija „Guangdong Starsing Culture Transmitterd CO., Ltd“, esanti svarbiausių Kinijos muzikos agentūrų penketuke. Kompanija specializuojasi ne tik muzikos produkcijoje, įrašuose, skaitmeninės muzikos įrašų sklaidoje, vaizduojamojo meno projektuose, autorinių teisių apsaugoje, bet kartu su partneriais ir steigėjais diktuoja muzikos madas muzikos industrijoje.

   Grupės „Žalvarinis“ gastroles Kinijoje iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, gastroles organizuoti padeda Lietuvos kultūros atašė Kinijoje.

   Naujienlaiškio prenumerata