Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

„Innovation Drift“ forume pristatytos Kinijos inovacijos

Sukurta 2017.10.19 / Atnaujinta 2017.10.19 10:10
   „Innovation Drift“ forume pristatytos Kinijos inovacijos
   „Innovation Drift“ forume pristatytos Kinijos inovacijos

   Spalio 12-13 d. Vilniuje vyko tradicinis, didžiausias Baltijos šalių inovacijų forumas „Innovation Drift“, skirtas ateities iššūkiams, kylantiems visuomenei ir miestams. Forume dalyvavo  JAV, Europos, Azijos šalių  mokslininkai, verslininkai ir futurologai, dirbantys su pasaulį iš esmės galinčiomis pakeisti inovacijomis.

   „Innovation Drift“ forume  dalyvavo  Kinijos technologijų ir inovacijų specialistų delegacija, kuriai vadovavo  p. Liu Rui, Asia-Euro mokslo, technologijų ir inovacijų centro vadovas. Jis forume pristatė Kinijos inovacijų sistemą ir jos  plėtros kryptis.

   Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift“ organizavo Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA). Renginys siūlė ne tik išklausyti užsienio ir Lietuvos ekspertų paskaitų, bet ir apsilankyti inovacijų parodoje, savo akimis pamatyti lietuviškų įmonių kasdienybę keliaujant „Inovacijų maršrutu“ bei gyvai susitikti su didžiausiais verslo guru renginyje „B2B“.

    Tarptautinis inovacijų forumas „Innovation Drift 2017“ - vienas iš spalio 9–13 d. vykstančios „Inovacijų savaitės 2017“ renginių.

    

   Parengta pagal Ūkio ministerijos informaciją

    

   Naujienlaiškio prenumerata