Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Kinai jaukinasi lietuvišką folką

Sukurta 2017.10.05 / Atnaujinta 2017.10.10 10:08
   Kinai jaukinasi lietuvišką folką
   Kinai jaukinasi lietuvišką folką

   Spalio pradžioje į Kiniją atskrido net dvi lietuvišką folkloro muziką grojančios grupės. Spalio 2, 3, 5 ir 7 d. Šanchajuje pasaulio muzikos festivalyje koncertuoja folkroko grupė “Žalvarinis”. Sėkmingas startas įvyko šių metų  balandį, kai grupė surengė tris didžiulius koncertus festivaliuose Džuhajuje ir Baodinge. Šį kartą “Žalvarinis” grįžta į Šanchajų, miestą, turinti labai stiprią muzikinę industriją ir puikiai išlavintą klausytojų auditoriją. Kaip pranešė grupės lyderis Robertas Semeniukas, “Žalvarinis” ir toliau sėkmingai  pratina kiinus prie lietuviškų priedainių, po koncertų neatsigina gerbėjų ir naujų pasiūlymų koncertuoti Kinijoje. Grupės gastroles Kinijoje iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

   Tuo tarpu Pekine spalio 4 d. savo gastroles baigė grupė “Meropė”. Grupė surengė du koncertus atviroje erdvėje vykusiame festivalyje, o vakar koncertavo viename jaukiausių Pekino muzikos klubų DDC, kuriame š.m. pradžioje savo koncertus surengė Jurga Šeduikytė ir grupė “SillyCut”.  “Meropės” vokalistė Indrė Jurgelevičiūtė t.p. grojo kanklėmis, kurias preparavusi įvairiais objektais išplėtė jų skambesio galimybes ir, prisijungus fleitistui Jean-Christophe Bonnafous ir gitaristui bei klavišininkui Bert Cools, kūrė hipnotizuojantį muzikinį peizažą, plytintį kažkur tarp Lietuvos, Azijos, džiazo ir elektronikos.

   Naujienlaiškio prenumerata