Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Kinijoje populiarėja lituanistikos studijos

Sukurta 2017.03.13 / Atnaujinta 2017.03.13 12:17
   Kinijoje populiarėja lituanistikos studijos
   Kinijoje populiarėja lituanistikos studijos
   Kinijoje populiarėja lituanistikos studijos

   Tradiciniame Lietuvos ambasados renginyje lietuvių kalbą studijuojantiems Kinijos studentams ir jų dėstytojams šiemet dalyvavo net 3 universitetų komandos.

   Septynerius metus Pekino užsienio kalbų universitete lietuvių kalbą dėstantis Rokas Liutkevičius pasidžiaugė, kad net 70 iš 193 jo studentų stažavosi Lietuvoje, jo kursas vis populiaresnis, o artimiausiu metu ketinama įkurti bakalauro laipsnio lituanistikos studijų programą. Pernai lietuvių kalbos studijų programą įvedęs Hebėjaus užsienio studijų universitetas bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo Universitetu, kur šiemet studijuoja 10 kinų studentų. Pirmą kartą ambasados renginyje šiemet dalyvavusio Pekino tarptautinių studijų universiteto ir Vilniaus Universiteto bendra studijų programa apima įvadines lietuvių kalbos pamokas gimnazistams, 3 metų lituanistikos studijas Kinijoje ir 1 metų studijas Lietuvoje.

   Kinijos studentai susipažino su ambasados veikla, žiūrėjo dokumentinį filmą apie kalendorines lietuvių tradicijas, varžėsi viktorinoje, vaišinosi ambasados darbuotojų šeimų iškeptais Užgavėnių blynais.

   Naujienlaiškio prenumerata