Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Kinijoje – svarbūs saugumo sprendimai

Sukurta 2017.10.02 / Atnaujinta 2017.10.02 06:59
  Kinijoje – svarbūs saugumo sprendimai

  Rugsėjo 26-29 d. vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas dalyvauja Pekine vykstančioje Interpolo Generalinės Asamblėjos 86-ojoje sesijoje.

   

  Daugiau nei 1000 atstovų iš 156 šalių svarsto klausimus susijusius su kova su terorizmu, organizuotu nusikalstamumu, kibernetiniais nusikaltimais.

  „Kiekvienas papildomas įrašas kertant sieną  sukuria naują galimybę, o kiekviena neatskleistos informacijos dalelė sukuria papildomos rizikos” - sakė Interpolo generalinis sekretorius Jürgen Stock.

  Dvišalio pokalbio su Interpolo generaliniu sekretoriumi metu, J.Stock pakvietė Lietuvos vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną apsilankyti Interpolo būstinėje Lione.

  Šių metų Interpolo generalinė asamblėja nusprendė, kad į tarptautinę policijos organizaciją nuo šiol įeis jau 192 narės - sesijos metu buvo pritarta Palestinos ir Salomono salų narystei. Lietuva Interpolo nare tapo 1991 m.

  Ministras taip pat tete-a-tete susitiko su Belgijos, Serbijos, Jungtinės Karalystės, Moldovos ir Kinijos kolegomis.

  Išskirtinį dėmesį Lietuvai parodė Kinijos saugumo ministras, pakviesdamas ministrą susitikimui.

  „Ypač daug gražių žodžių Lietuvai turi Jungtinės Karalystės kolegos: dėl bendradarbiavimo, kovos su prekyba žmonėmis“,– sakė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

  Generalinė Asamblėja vyksta vieną kartą per metus vienoje iš Interpolo šalių narių.

   

   

  Vidaus reikalų ministerijos informacija

   

  Naujienlaiškio prenumerata