Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Kultūros viceministras Arnas Neverauskas dalyvauja Tarptautiniame Šilko kelio kultūros forume

Sukurta 2016.09.22 / Atnaujinta 2016.09.22 10:55
  Kultūros viceministras Arnas Neverauskas dalyvauja Tarptautiniame Šilko kelio kultūros forume

  2016 m. rugsėjo 20–21 dienomis kultūros viceministras Arnas Neverauskas dalyvauja Tarptautiniame Šilko kelio kultūros expo Dunhuang mieste, Gansu provincijoje Kinijos Liaudies Respublikoje.

  Aukšto lygio tarptautinio renginio, kurį organizuoja Kinijos kultūros ministerija, Nacionalinės turizmo, tarptautinės prekybos, spaudos, radijo ir televizijos institucijos ir Gansu provincijos vyriausybė, tikslas – plėsti Šilko kelio šalių ir regionų mainus kultūros ir turizmo srityse, sukurti ilgalaikio bendradarbiavimo platformas. Forume dalyvauja 40 valstybių vyriausybių nariai, diplomatai, tarptautinių organizacijų vadovai.

  Viceministras Arnas Neverauskas dalyvavo diskusijų forume tema „Tarptautinio kultūros bendradarbiavimo ir finansavimo modelių inovacijos“ ir pristatė sėkmingai veikiančius Lietuvos ir Kinijos kultūrinio bendradarbiavimo instrumentus.

  A. Neverausko susitikime su Kinijos kultūros viceministru Ding Wei pasidžiaugta intensyviais dvišaliais santykiais kultūros srityje ir aktyviu bendradarbiavimu Kinija +16 Vidurio ir Rytų Europos šalių platformoje, aptarti artimiausi dideli projektai. A. Neverauskas iškėlė klausimą dėl nemokamų vizų Lietuvos kultūros ir meno delegacijoms, vykstančioms į Kiniją. Taip pat abiejų šalių kultūros viceministrai aptarė bendradarbiavimo programos 2017-2021 pasirašymo ir kinų viceministro vizito Lietuvoje šiais metais klausimus, būtinybę stiprinti bendradarbiavimą literatūros, vertimų, leidybos srityse.

  Naujienlaiškio prenumerata