Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuva atidaro dar devynis naujus vizų centrus Kinijoje

Sukurta 2018.01.15 / Atnaujinta 2018.01.15 09:07

Sausio 15 d. Lietuvos ambasada Pekine atidaro dar 9 vizų centrus didžiuosiuose Kinijos miestuose. Be vizų centrų, veikiančių Pekine, Šanchajuje, Hangdžou, Čengdu,  Dzinane ir Šenženyje, keliautojai, vykstantys į Lietuvą, gali paduoti paraiškas Šengeno vizoms gauti vizų centruose Sijane, Čongčinge, Čangša, Vuhane, Fudžou, Guangdžou, Šenjange, Nankine ir Kunminge.

Intensyvėjantys Lietuvos ir Kinijos dvišaliai santykiai pritraukia vis daugiau turistų, verslininkų ir kūrybinių industrijų atstovų kelionių į Lietuvą. Atsižvelgdama į tai, ambasada deda pastangas, kad būtų užtikrintos greitesnės ir patogesnės vizų gavimo procedūros didesniam keliautojų skaičiui įvairiuose  Kinijos regionuose bei miestuose.

Nauji vizų centrai atidaryti bendradarbiaujant su įmone „VFS Global“, viena iš didžiausių technologinių ir užsakomųjų paslaugų teikėjų diplomatinėms atstovybėms ir vyriausybėms.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata