Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva Henan provincijos sostinėje Zhengzhou

Sukurta 2019.04.26 / Atnaujinta 2019.04.26 04:12
   Lietuva Henan provincijos sostinėje Zhengzhou
   Lietuva Henan provincijos sostinėje Zhengzhou
   Lietuva Henan provincijos sostinėje Zhengzhou
   Lietuva Henan provincijos sostinėje Zhengzhou

   Balandžio 24 d. Lietuvos ambasada Kinijoje surengė 108 mln. gyventojų turinčioje Henan provincijoje Lietuvos pristatymo seminarą „Welcome to Lithuania“. Renginys vyko provincijos sostinėje Zhengzhou.

   Renginio dalyvius pasveikino į Kiniją su vizitu atvykęs Lietuvos susisiekimo viceministras Ričardas Degutis, Henan provincijos ir sostinės Zhengzhou vadovai.

    Seminaro metu Lietuvos komercijos atašė Arūnas Karlonas pristatė Lietuvos investicinę aplinką, Transporto atašė Ramūnas Rimkus supažindino su transporto sektoriumi, ambasados ministrė patarėja Irena Skardžiuvienė informavo apie turizmo galimybes. Žemės ūkio atašė Kristina Mineikienė pristatė Lietuvos žemės ūkio produktus, kuriuos seminaro dalyviai noriai degustavo.

   Į seminarą susirinko apie 150 dalyvių, tarp jų, Henan provincijos ir sostinės vadovai, verslo, turizmo agentūrų, žiniasklaidos atstovai. Seminare dalyvavę Henan provincijos kompanijų atstovai domėjosi lietuviškais pieno ir mėsos produktais, šokolado gaminiais, mineraliniu vandeniu. Potencialius investuotojus domino galimybės vystyti veiklą Lietuvoje finansinių technologijų ir IT sprendimų srityse. Kinijos transporto, logistikos, krovinių pervežimo kompanijos domino galimybės vežti krovinius per Lietuvos teritoriją ir  bendradarbiavimo su vietinėmis transporto ir logistikos kompanijomis galimybės.

   Lietuvos pristatymo seminaras surengtas bendradarbiaujant su Henan provincijos  vyriausybe, Henan provincijos  Tarptautinės prekybos skatinimo taryba ( CCPIT - China Council for the Promotion of International Trade) ir Kinijos tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo asociacija prie Prekybos ministerijos.

   Susisiekimo viceministras Ričardas Degutis taip pat susitiko su Henan provincijos vicegubernatoriumi Xu Guang, Zhengzhou vicemeru Wan Zheng Feng, apsilankė Zhengzhou International Railway Hub kompanijoje. Su jos vadovais aptarė bendradarbiavimo galimybes vežant krovinius iš Kinijos į Europą ir atgal, supažindino su Lietuvos transporto infrastruktūra ir įmonių teikiamomis logistikos paslaugomis.

   Naujienlaiškio prenumerata