Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuva tai daug daugiau nei gintaras

Sukurta 2017.05.11 / Atnaujinta 2017.05.19 08:11
   Lietuva tai daug daugiau nei gintaras
   Lietuva tai daug daugiau nei gintaras

   „Lietuva tai daug daugiau nei gintaras“,- ši žinia buvo pristatyta gegužės 8 dieną gausiai susirinkusiems verslo ir spaudos atstovams Pekine vykusiame Lietuvos turistinių galimybių pristatyme.

   Renginio vieta, The Opposite House, atitiko Lietuvos turizmo departamento naująją strategiją – tai unikalus pastatas, sukurtas laikantis visų tvarumo ir gamtosaugos principų, taip pat viena populiariausių ir prestižiškiausių Pekino vietų, pamėgta daugelio užsienio svečių.

   Kinai turistai vis labiau domisi  Centrinės Europos šalimis, tarp jų  ir Lietuva. Juos žavi gamta, galimybė keliauti greitai ir saugiai. Pastebima, kad jie vis daugiau laiko nori praleisti kiekvienoje lankomoje šalyje ir ieško unikalių pramogų – domisi poilsiu gamtoje ir kulinariniu paveldu. Kinijos turistams labai svarbu gauti informaciją gimtąja kalba, todėl svarbu  į tai atkreipti dėmesį, rengiantis jų priėmimui.

   Lietuvos respublikos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė pasveikino renginio dalyvius ir patikino, kad ambasada deda visas pastangas, kad turistams būtų patogiau gauti vizas į Lietuvą.

   Valstybinio turizmo departamento atstovė Olga Gončarova akcentavo, kad „ Lietuva didžiuojasi turistų iš Kinijos skaičiaus augimu. Savo atvykimu mes patvirtiname norą puoselėti ir plėtoti mūsų santykius ir nuoširdžiai kviečiame Kinijos turistus atvykti į mūsų šalį, pamatyti bei išbandyti visas siūlomas paslaugas. Esu tikra kad turistams patiks Lietuva.“ Ji  pakvietė turizmo profesionalus į kitais metais vyksiančią Nacionalinę dainų šventę.

   Labai svarbūs buvo Kinijos turizmo profesionalų, buvusių Lietuvoje įspūdžiai, kuriais pasidalino  Kinijos turizmo asociacijos, turizmo kompanijų atstovai.

   Renginyje dalyvavo virš šešiadešimties Kinijos turizmo agentūrų ir  žiniasklaidos  atstovų bei dviejų turizmo agentūrų iš Lietuvos – „Amber Tours“ ir „West Express“ - atstovės.

    

   Naujienlaiškio prenumerata