Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuva tapo Šilko kelio muzikos aljanso nare

Sukurta 2018.05.09 / Atnaujinta 2018.05.09 04:06
  Lietuva tapo Šilko kelio muzikos aljanso nare

  Gegužės 8 dieną Šanchajuje ambasadorė Ina Marčiulionytė dalyvavo susitarimo tarp Lietuvos muzikos verslo asociacijos ir Šilko kelio muzikos aljanso pasirašyme.

  “Šiandien yra reikšminga diena Lietuvai ir jos muzikai. Lietuva yra šalis, turinti labai senas ir gilias muzikos tradicijas, šalis, kurioje gausu įvairių stilių muzikos. Esu tikra, kad Kinijos publikai patiks Lietuvos grupių muzika ir greitu metu sulauksime bendrų abiejų šalių projektų,” - sveikindama iškilmingo renginio dalyvius, sakė Lietuvos ambasadorė.

  Po pasirašymo ceremonijos šventės dalyvius trumpu koncertu nudžiugino Kinijos grupė B&B ir Lietuvos grupė “Colors of Bubbles”. Pastaroji šiuo pasirodymu pradėjo pirmąjį dviejų savaičių koncertinį turą Kinijoje.

  Šilko kelio muzikos aljansas, įkurtas 2017 metais, sparčiai plečiasi. Lietuva tapo 18-ta aljanso nare. Šilko kelio muzikos aljansas - tai pasaulinis muzikos industrijos atstovu tinklas. Tai Kinijos prieš metus pasaulio muzikos mugėje MIDEM Vokietijoje inicijuota asociacija, į kuria jau įstojo 16 pasaulio valstybių muzikos organizacijų, tarp kuriu JAV, Australijos, Kanados, Švedijos, Vokietijos, UK, Italijos, Prancūzijos ir kt. Jos nariai bendradarbiauja, skleidžia vieni kitų muziką, organizuoja forumus, festivalius, bendrus įrašus ir vykdo kitą veiklą. 

  Renginio išvakarėse ambasadorė Ina Marčiulionytė susitiko su Šanchajaus lietuviais, su kuriais pasidalino aktualijomis, informacija apie artėjančius renginius. 

   

  Naujienlaiškio prenumerata