Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

“Lietuva: tikra yra gražu” pristatyta Pietų Korėjos kelionių organizatoriams

Sukurta 2018.05.10 / Atnaujinta 2018.05.14 09:53
  “Lietuva: tikra yra gražu” pristatyta Pietų Korėjos kelionių organizatoriams

  Gegužės 10 d. Seule Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Latvijos ambasada ir Turkijos avialinijomis surengė Baltijos turizmo seminarą Pietų Korėjos turizmo agentūroms, rengiančioms keliones į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis, ir žurnalistams, rašantiems apie keliones. Seminare dalyvavo virš 60 dalyvių.

  Pristatydama Lietuvos turizmo galimybes, ambasadorė Ina Marčiulionytė pabrėžė, kad, nepaisant didelio abi šalis skiriančio geografinio atstumo, sparčiai plėtojasi dvišaliai Lietuvos ir Pietų Korėjos ryšiai politikos, ekonomikos, verslo, kultūros, švietimo ir kitose srityse. Taip pat auga abiejų šalių žmonių domėjimasis vieni kitais. Didėjantį susidomėjimą rodo ne tik nuolat augantys turistų srautai. Ambasadorė pasidžiaugė, kad Lietuvos trys universitetai moko korėjiečių kalbos, netrukus Seulą papuoš Lietuvos architektų sukurtas tiltas, išleista korėjiečių autoriaus Hailji knyga apie Užupį - tai tik keletas pavyzdžių.

  Seminaro dalyviams pristatytas į UNESCO paveldą įtrauktas Vilniaus senamiestis, Kaunas, Kernavė, Kryžių kalnas, Trakai, Anykščių lajų takas, poilsio Druskininkuose, Birštone, pajūrio regione galimybės. Didelį susidomėjimo sukėlė Lietuvos kultūra, kulinarinės tradicijos, natūrali lietuviška kosmetika, liaudies amatai, gintaro bei lino gaminiai, kt.

  Visi renginio svečiai dalyvavo burtų traukime įvairiems prizams laimėti. Laimingieji buvo apdovanoti Turkijos avialinijų skrydžio bilietu iš Seulo į Rygą ir Baltijos šalių suvenyrais.

   

  Naujienlaiškio prenumerata