Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvoje lankosi Kinijos muzikos ekspertai

Sukurta 2017.07.26 / Atnaujinta 2017.07.26 07:04
   Lietuvoje lankosi Kinijos muzikos ekspertai
   Lietuvoje lankosi Kinijos muzikos ekspertai
   Lietuvoje lankosi Kinijos muzikos ekspertai

   Liepos 20-25 dienomis Lietuvoje lankosi Kinijos elektroninės ir dj muzikos ekspertai. Muzikos agentūrų “Mai Ai”, “Shadowplay”, muzikos klubo “Lantern”, elektroninės muzikos festivalio “Intro” vadovai atvyko susipažinti su Lietuvos dj ir elektroninės muzikos scena.

   Tai pirmas kartas, kai svarbiausi šios šalies ekspertai turi galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos ir apskritai Baltijos regiono elektroninės muzikos kūrėjais, festivalių ir renginių organizatoriais, prodiuseriais, agentūromis, auditorija, rinkos taisyklėmis.

   Ekspertai iš Kinijos lankėsi “Minimal Mondays” renginyje Vilniuje, “Vasaros terasoje”, kur vyko speciali festivalio “Sūpynės” programa ir grojo didžėjai Ilius, Patris, Pletnev, grand_u ir kt. Festivalyje Obuolių saloje “Radistai village” ekspertai užsuko į techno sceną, kur turėjo galimybę pasiklausyti dj Anna Hanna, Samanta, Few Nolder ir kt.

   Kinijos elektroninės muzikos atstovų tarpe buvo ir du žymūs Kinijos didžėjai - vienas pirmųjų dj Weng Jinhai ir šiuo metu labai populiarus Yang Bingbing, kurie turėjo progą pagroti Kauno klube “Anna Mesha”. Weng Jinhai savo pasirodymą taip pat surengė ir Vilniuje “Minimal Mondays” renginyje.

   Šiuo vizitu tikimasi padėti pamatus tolesniam bendradarbiavimui tarp Kinijos ir Lietuvos didžėjų, muzikos klubų ir festivalių.

   Vizitą iniciavo Lietuvos kultūros atašė Kinijoje. Vizitą finansavo Lietuvos kultūros institutas.

    

   Naujienlaiškio prenumerata