Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasada plečia bendradarbiavimą su Tailandu

Sukurta 2019.12.12 / Atnaujinta 2019.12.12 16:31
  Lietuvos ambasada plečia bendradarbiavimą su Tailandu

  Gruodžio 11-12 d. Lietuvos ambasadorė Kinijoje, taip pat akredituota Tailandui, Ina Marčiulionytė lankėsi Bankoke. Susitikimuose su Tailando vyriausybės ir Chulalongkorn universiteto atstovais ambasadorė aptarė Lietuvos ir Tailando bendradarbiavimo perspektyvas aukštojo mokslo, gyvybės mokslų, finansinių technologijų, medicinos srityse.

  Susitikime su Tailando finansų ministru  Uttama Savanayana ambasadorė pristatė Lietuvos finansinių technologijų sektorių. Finansų ministrą domino fintech reguliavimo aspektai, Lietuvos patirtis  potencialių rizikų identifikavime ir jų valdyme. Ministras mato daug galimybių skatinti Lietuvos ir Tailando startuolių fintech srityje bendradarbiavimą. 

  Tailando aukštojo mokslo, tyrimų ir inovacijų ministerijos valstybės sekretorių  prof. Soranit Silthar ambasadorė supažindino su Lietuvos pasiekimais gyvybės mokslų srityje, pakvietė į Life Sciences Baltics 2020. Ina Marčiulionytė taip pat apsilankė Chulalongkorn universiteto Medicinos fakultete, kur  dekanui prof. Suttipong Wacharasindhu pristatė medikus rengiančias Lietuvos aukštąsias mokyklas ir pasiekimus gyvybės mokslų srityje. Dekanas domėjosi LSMU simuliaciniais mokymais studentams ir diplomuotiems sveikatos priežiūros specialistams.

  Gruodžio 12 d. ambasadorė dalyvavo antroje Tailando Karaliaus Rama X karūnavimo ceremonijoje.

  Naujienlaiškio prenumerata