Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Mianmaro Prezidentui

Sukurta 2016.11.23 / Atnaujinta 2016.11.23 11:17

Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė Mianmaro sostinėje Neipide lapkričio 17 dieną įteikė skiriamuosius raštus Mianmaro Prezidentui U Htin Kyaw. Po įteikimo vykusiame pokalbyje Prezidentas pabrėžė, kad Mianmaras žino apie Lietuvą kaip Baltijos tigrę, ir mano, kad turime daug potencialo bendradarbiauti politikos, ekonomikos, vystomojo bendradarbiavimo ir kitose srityse.

Pokalbyje paaiškėjo, kad Mianmarą itin domintų Lietuvos patirtis elektroninių paslaugų, aukštųjų technologijų, gyvybės mokslų, atsinaujinančios energetikos, maisto saugos srityse. Prezidentas pabrėžė, kad jo šalis taip pat labai rūpinasi galimybėmis suteikti savo piliečiams gerą išsilavinimą, tad juos domintų studijų galimybės Lietuvos aukštosiose mokyklose. Galiausiai sutarta, kad norint paspartinti dvišalį bendradarbiavimą, reikia inicijuoti dvišalių sutarčių pasirašymą ir apsikeisti aukščiausio lygio vizitais.

Pekine reziduojanti I. Marčiulionytė – pirmoji ambasadorė, akredituota Mianmaro Sąjungos Respublikai. Diplomatiniai Lietuvos ir Mianmaro santykiai užmegzti 2013 metais. 

Naujienlaiškio prenumerata