Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvos kamerinis orkestras balandį koncertuos Kinijoje

Sukurta 2017.04.06 / Atnaujinta 2017.04.06 08:35
   Lietuvos kamerinis orkestras balandį koncertuos Kinijoje
   Lietuvos kamerinis orkestras balandį koncertuos Kinijoje

   Balandžio mėnesį Lietuvos kamerinis orkestras surengs tris koncertus Kinijoje.

   Lietuvos kultūros atašė Kinijoje informuoja, kad balandžio 15 ir 16 dienomis Šenženio koncertų salėje diriguojant Modestui Barkauskui ir griežiant kylančiai smuiko žvaigždei Roman Kim, Lietuvos kamerinis orkestras atliks kinų kompozitorių Siao Gangje (Xiao Gangye) ir Li SS kūrinių premjeras. Programoje taip pat skambės lietuvių kompozitorių muzika –  Algirdo Martinaičio „Edeno paukščiai“, Jono Tamulionio „Tocata Diavolesca“, Broniaus Kutavičiaus „Dzūkiškos variacijos“ bei kompozitorių Giuseppe Tartini, Niccolo Paganini, Piotr Tchaikovsky kūriniai.

   Balandžio 17-18 dienomis orkestras taip pat planuoja susitikti su Šenženio muzikos akademijos studentais ir surengti meistriškumo pamokas.

   Balandžio 21 d. Lietuvos kamerinis orkestras dalyvaus Džengdžou mieste vykstančiame “Geltonios upės muzikos festivalyje”. Čia drauge su Džengdžou simfoniniu orkestru ir dirigentu Timothy Su atliks Ludwig van Beethoven “Septintąją simfoniją”.

   Naujienlaiškio prenumerata