Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvos specialistai dalinasi patirtimi su Mongolijos kolegomis

Sukurta 2017.09.27 / Atnaujinta 2017.09.27 05:27
  Lietuvos specialistai dalinasi patirtimi su Mongolijos kolegomis

  Šią savaitę Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) lankosi Mongolijos kompetentingos institucijos – Bendrosios specializuotos inspekcijos agentūros (GASI) specialistai. Jie atvyko į Lietuvą pasidalinti patirtimi valstybinės maisto kontrolės srityje.

  VMVT pagal Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projekto įgyvendinimo sutartį, pasirašytą 2017 m. rugpjūčio 29 d. tarp VMVT ir Lietuvos ambasados Kinijoje, kuri taip pat akredituota Mongolijai, įgyvendina projektą „Parama Mongolijai maisto saugos ir kontrolės srityje“.

  Šiandien VMVT atsakingi darbuotojai supažindino Mongolijos kolegas su mūsų šalyje vykdoma valstybine kontrole, apžvelgė maisto saugos užtikrinimo priemones, taikomas visoje maisto grandinėje, pasidalino patirtimi nesaugių produktų atšaukimo iš rinkos klausimais.

  Vizito metu Mongolijos specialistai lankysis teritorinėje VMVT, pieno perdirbimo, prekybos maisto produktais bei viešojo maitinimo įmonėse. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje svečiai bus supažindinti su atliekamais maisto produktų laboratoriniais tyrimais, jų metodų taikymu.

  „Pagal Vystomojo bendradarbiavimo programą su trečiųjų šalių kompetentingomis institucijomis bendradarbiaujame jau beveik dešimt metų, tačiau tai pirmasis projektas, vykdomas su Mongolija. Džiaugiamės, kad vis daugiau šalių vertina mūsų pasiekimus maisto kontrolės srityje. Mongolijos kolegos labai vertina tarnybos sukauptą patirtį, mat jie numato taikyti aukštesnius standartus ne tik eksportuojamai produkcijai, bet ir savo šalies vidaus rinkoje“, – komentavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Paulauskas.

  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

   

  Naujienlaiškio prenumerata