Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvos turizmo potencialo pristatymas Kinijoje

Sukurta 2018.05.24 / Atnaujinta 2018.05.24 12:35
  Lietuvos turizmo potencialo pristatymas Kinijoje

  Gegužės 23 d. Lietuvos Respublikos  ambasadoje Pekine Kinijos turizmo asociacijai, turizmo agentūrų ir žiniasklaidos atstovams surengtas Lietuvos turizmo potencialo pristatymas.

  Renginyje dalyvavo kelionių agentūros „How2travel“ vadovė Vilija Vervečkienė ir Kauno „Hof“ viešbučio direktorė Sima Giržadaitė. „How2travel“ vadovė siūlė turistams iš Kinijos  sudaryti individualias ir grupėms skirtas turistinių kelionių programas po Lietuvą ir  kitas Baltijos šalis, taip pat Lenkiją, Suomiją, Švediją ir Daniją. „Hof“ viešbučio vadovė pristatė lankytinas vietas Kaune ir viešbutį „Hof“.

  Vardindamos Lietuvos privalumus, jos atkreipė dėmesį į gerą paslaugų kokybės ir kainos santykį,  patogų susisiekimą,  skanų maistą,

  Renginio metu taip pat vyko verslo kontaktų mugė, kurioje buvo užmegzti tiesioginiai verslo ryšiai su Kinijos turizmo profesionalais. Svečiai turėjo galimybę paskanauti lietuviškų maisto produktų.

  Kelionių agentūros „How2travel” vadovė Vilija Vervečkienė ir “Hof” viešbučio direktorė Sima Giržadaitė gegužės 25-27 d. dalyvaus Šandongo provincijos sostinėje Džinane  vyksiančioje tarptautinėje kelionių mugėje 2018.

  Naujienlaiškio prenumerata