Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Lietuvos verslo misija į Kiniją – pirmieji susitikimai Pekine

Sukurta 2019.04.17 / Atnaujinta 2019.04.17 10:55
   Lietuvos verslo misija į Kiniją – pirmieji susitikimai Pekine
   Lietuvos verslo misija į Kiniją – pirmieji susitikimai Pekine

   Balandžio 14 – 20 dienomis Kinijoje lankosi Lietuvos įmonių delegacija. Misiją organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Misijos metu numatyti B2B susitikimai, įmonės galės aplankyti tarptautinę importo mugę PECC, kuri yra viena iš svarbiausių ir didžiausių mugių Kinijoje ir Ramiojo vandenyno regione. Kasmet ji pritraukia apie 200 000 lankytojų.

   Balandžio 16 d. Lietuvos verslininkai lankėsi LR ambasadoje Pekine, kur buvo organizuotas kontaktų renginys – susitikimai su Kinijos verslo atstovais. Renginyje dalyvavo Kinijos tarptautinės prekybos skatinimo tarybos, su kuria  Rūmai 2016 m. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, Europos įmonių tinklo SME Centre atstovai ir daugiau nei 50 Kinijos verslininkų. Dalyvius pasveikino LR ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė,  LR komercijos atašė Arūnas Karlonas pristatė Lietuvos ir Kinijos verslo aktualijas ir  perspektyvas, Rūmų viceprezidentė Laura Kovaliovaitė pasveikino dalyvius ir pristatė Lietuvos verslo delegaciją.

   Misijoje dalyvauja 9 Lietuvos įmonės: UAB Jurbarko karjerai UAB, MB RI Consulting, UAB Log Villa, UAB AD Transport, UAB IAMUS Inovacijos, UAB Baltic ILP, UAB Navigatus, UAB Geležinis verslas ir UAB Inkamus UAB. Verslo misija vykdoma Rūmų įgyvendinamo  projekto „Jungtinis eksportas“ finansuojamo ES struktūrinių fondų, lėšomis. 

   Po vizito Pekine Lietuvos įmonės vyksta į Tiandziną, kur numatyti susitikimai su potencialiais partneriais, dalyvavimas Tiandzino PECC verslo konferencijoje, Tiandzino investicijų ir prekybos parodoje ir PECC tarptautinėje importo mugėje, B2B konferencijoje.

    

   Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija

    

   .

   Naujienlaiškio prenumerata