Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

OKT „Žuvėdra“ skraido po Kiniją

Sukurta 2018.03.19 / Atnaujinta 2018.03.19 07:56
   OKT „Žuvėdra“ skraido po Kiniją
   OKT „Žuvėdra“ skraido po Kiniją

   Kovo mėnesį Oskaro Koršunovo ir OKT trupės spektaklis „Žuvėdra“ keliauja per Kiniją. Kovo 14-17d. vienas geriausių Lietuvoje teatro spektaklių net penkis kartus suvaidintas senajame Pekino dramos teatre. Kovo 24-25 d. „Žuvėdrą“ turės progą išvysti Siamenio Banlam Grand teatro žiūrovai, o kovo 28-29 d. Guangdžou Operos teatro publika.

   Tai nebe pirmas „Žuvėdros“ nusileidimas Kinijoje. 2017m. spalio mėnesį jis buvo tris kartus suvaidintas anšlaginėje Tarptautinio Vudženo teatrų festivalio scenoje po atviru nakties dangumi ir buvo publikos bei kritikų išrinktas vienu iš trijų geriausių festivalio spektaklių.

   Kaip teigia režisierius O.Koršunovas, Antono Čechovo pjesė yra labai tinkama eksperimentuoti: „„Žuvėdroje“ tęsiame temas, kurios yra „Hamlete“, „Dugne“: šiuolaikinis teatras, šiuolaikinis aktorius, šiuolaikinis žiūrovas. „Žuvėdra“ – tai tarsi trečioji triptiko dalis. Visas šias dalis jungia ypatingas dėmesys aktoriams.” Kinijoje dramos teatro tradicija nėra ypatingai stipri, tad kiekvienas OKT teatro spektaklio ir publikos susitikimas neabejotinai tampa įvykiu, praplečia šios šalies žiūrovų ir kūrėjų teatro suvokimą. Nuo 2008 m. beveik kasmet į Kiniją grįžtantis O.Koršunovas ir jo trupės aktoriai Kinijoje jau yra puikiai atpažįstami, labai laukiami, o ištikimiausi gerbėjai keliauja paskui trupę iš miesto į miestą.

   Š.m. rugpjūtį OKT ketina dar kartą sugrįžti į Kiniją su spektakliu „Hamletas“.

    

   Lietuvos kultūros atašė Kinijoje Agnės Biliūnaitės informacija

   Naujienlaiškio prenumerata