Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Pekine vyksta „Lietuviško maisto savaitė“

Sukurta 2019.10.09 / Atnaujinta 2019.10.09 10:19
   Pekine vyksta „Lietuviško maisto savaitė“
   Pekine vyksta „Lietuviško maisto savaitė“
   Pekine vyksta „Lietuviško maisto savaitė“

   Šią savaitę Lietuvos vardas Kinijoje skamba garsiai – Pekine vyksta „Lietuvos maisto savaitė“, kurią organizuoja LR Ambasada Kinijoje kartu su LR Žemės ūkio ministerija. Renginys skirtas supažindinti su lietuviškais maisto produktais ir jų skoniais skirtinguose patiekaluose, skatinti aukštos kokybės lietuviškų maisto produktų eksportą, didinti jų žinomumą Kinijoje.

   Renginyje - kinų verslininkai besidomintys lietuviškais produktais, žiniasklaida, restoranai, prekybos tinklai. Šefai, tarp kurių ir lietuvė kulinarinių knygų autorė, tinklaraštininkė Nida Degutienė, kasdien gamina patiekalus iš lietuviškų pieno produktų, pristato jų savybes, skonius ir derinius; kinai ragauja koldūnus su varške, varškėčius, keptą varškės sūrį; salotas su kietuoju sūriu, varškės pyragą su lietuviškomis mėlynėmis, juodą duoną, šakočius, lietuvišką trauktinę, midų, alų.

   Vos įsibėgėjant renginiui kinų žiniasklaida dalinasi įspūdžiais apie puikų lietuviškų produktų skonį, jau pažįstamą alų, trauktinę. Tikimasi, kad Lietuvos gamintojai,  pristatantieji savo produktus renginyje,  suras naujų partnerių.

    

    

   Naujienlaiškio prenumerata