Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Plečiami Lietuvos ryšiai su Šenženiu

Sukurta 2016.09.27 / Atnaujinta 2016.09.27 11:55
  Plečiami Lietuvos ryšiai su Šenženiu

  Šiandien prasidėjusiame pirmajame Šenženio – Centrinės ir Rytų Europos valstybių ekonomikos, prekybos ir kultūros forume dalyvauja Kauno rajono savivaldybės vicemero Kęstučio Povilaičio vadovaujama delegacija, kurios sudėtyje ir Kauno laisvosios ekonominės zonos atstovai. Taip pat forume dalyvauja Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau Vilniaus PPAR) generalinio direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus vadovaujama delegacija, kurios sudėtyje devynios kompanijos. 

  Lietuvos Respublikos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė susitiko su Šenženio savivaldybės vicemeru Chen Biao ir pasidžiaugė besiplėtojančiais Lietuvos ir Šenženio ekonominiais, kultūriniais santykiais. Abu sutarė, kad reikia stiprinti bendradarbiavimą prekybos ir ypač aukštųjų  technologijų srityje.

  Forumo metu Lietuvos Respublikos ambasados Kinijoje komercijos atašė Arūnas Karlonas pristatė Lietuvos  investicinę aplinką ir pakvietė Šenženio verslo atstovus naudotis galimybe pasiekti Europos sąjungos rinką per mūsų šalį.

  Vilniaus PPAR pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Kinijos tarptautinės prekybos plėtros tarybos Šenženio komitetu (China Council for the Promotion of International Trade Shenzhen Comittee, CCPIT). Tikima, jog šis susitarimas žymiai prisidės prie Lietuvos ir Kinijos verslo ryšių plėtros.

  Naujienlaiškio prenumerata