Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Pradedamas bendradarbiavimas su Pietų Korėjos provincijomis

Sukurta 2018.05.11 / Atnaujinta 2018.05.14 09:35
  Pradedamas bendradarbiavimas su Pietų Korėjos provincijomis

  Ambasadorė  Ina Marčiulionytė gegužės 11 dieną susitiko Pietų Korėjos Gjeongio provincijos vice-gubernatoriumi Jae-Yul Lee. Susitikimo tikslas – skatinti dvišalius santykius su šia daugiausiai gyventojų turinčia Pietų Korėjos provincija.

  „Lietuvos politiniai, ekonominiai, prekybiniai, kultūriniai ryšiai su Pietų Korėja nuosekliai auga, tačiau bendradarbiavimas daugiausia koncentruojasi Seule. Turime gilinti bendradarbiavimą ir plėsti ryšius su Pietų Korėjos provincijomis ir miestais“, – sakė ambasadorė I. Marčiulionytė.

  Susitikime su Gjeongio provincijos vice-gubernatoriumi sutarta dėl šios provincijos delegacijos vizito į Lietuvą. Delegacija planuojama sudaryti iš lazerių, finansinių paslaugų, gyvybės mokslų, medicinos įmonių atstovų.

  Gjeongio provincija, turinti virš  12 milijonų gyventojų, yra viena didžiausių pagal gyventojų skaičių Pietų Korėjoje. Ši provincija didelį dėmesį skiria smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kūrybinėms industrijoms, aukštosioms technologijoms. Provincijoje veikia Gwangmyeong-Siheung technologinių tyrimų ir plėtros parkas, Anseong smulkių ir vidutinių įmonių klasteris, Gomorier pramoninio dizaino parkas. 

  Naujienlaiškio prenumerata