Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Rūtos Butkus šokio spektaklio premjera Hangdžou

Sukurta 2018.05.30 / Atnaujinta 2018.05.30 07:23
   Rūtos Butkus šokio spektaklio premjera Hangdžou
   Rūtos Butkus šokio spektaklio premjera Hangdžou

   Po beveik metų darbo Hangdžou muzikos konservatorijoje choreografė ir šokėja Rūta Butkus pristato šiuolaikinio šokio spektaklį “Trumpas stabtelėjimas prie apšviesto lango”. Spektaklio premjera įvyks birželio 8d. 19 val. Hangdžou muzikos konservatorijos Šokio teatre. Spektaklyje šoka kinų folklorinio šokio dėstytojas ir penkiolika šios konservatorijos pirmo ir antro kurso šokio studentų.

   Pernai į Kiniją dėstyti šiuolaikinio šokio išvykusi Rūta Butkus šiandien dirba su šešiais kursais, virš šimto studentų. Visiems jiems šiuolaikinio šokio disciplina yra naujas dalykas, dauguma jų net nėra matę šiuolaikinio šokio spektaklio. “Man ne vieną kartą svyro rankos, atrodė nebežinau išeičių kaip suprasti sprendimą,” pasakojo Rūta Butkus, “bet dalelytė po dalelytės kaip bioinžinierius dalinau, kirpau, perskyrinėjau, jungiau, lipdžiau, kol prasiminkė. Ir šiandien, kai atsigręžiu atgal ir prisimenu kokius mačiau juos pirmą kartą ir kokį didžiulį žingsnį augimo procese jie padarė šiandien, jaučiu didžiulį įkvepimą ir žinau, kad neiššvaisčiau savo energijos veltui.”

    

   Rūtos Butkus spektaklis yra didžiulis įvykis visai Hangdžou muzikos konservatorijai ir jos bendruomenei, nes tai reikšmingas žingsnis šiuolaikinio šokio specialistų, kūrėjų ir būsimos auditorijos rengime.

    

   Spektaklio “Trumpas stabtelėjimas prie apšviesto lango” idėjos ir choreografijos autorė Rūta Butkus, kompozitorius Miša Skalskis, kostiumų dailininkė Xiagzhi Bing, šviesų dailininkas Gangqiu Ni.

    

   Informaciją parengė kultūros atašė Kinijoje

   Naujienlaiškio prenumerata