Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje

Sukurta 2017.03.30 / Atnaujinta 2017.03.30 07:38
   Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje
   Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje

   Lietuvos ambasada Kinijoje ir Korėjos Respublikai kovo 29 dieną kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė Lietuvos verslo aplinkos bei Panevėžio įmonių pristatymą Pietų Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose Seule.

   Pristatyme dalyvavo 21 Lietuvos bendrovės atstovai ir daugiau kaip 70 Pietų Korėjos įmonių atstovų.

   Susitikimo tikslas – užmegzti ryšių ir rasti naujų bendradarbiavimo sričių. Verslo misija taip pat turi reikšmingos naudos žvalgybine prasme, tobulinant produktus, įvedant juos į rinką ir ieškant eksporto galimybių.

   Renginio dalyvius pasveikino Korėjos prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas Ho Ming Kang. Lietuvos įmonių atstovai pažymėjo, kad dauguma jų gaminamos produkcijos eksportuojama į kitas šalis, tačiau tik nedidelė jos dalis pasiekia Aziją – prekybos ryšiai tik pradedami plėtoti. Lietuvos įmonės Pietų Korėjoje ieško ilgamečių verslo partnerių.

   Po Lietuvos verslo atstovų prisistatymų vyko dvišaliai individualūs Lietuvos ir Pietų Korėjos įmonių atstovų pokalbiai, mezgėsi nauji ryšiai.

   Panevėžio verslo atstovai taip pat lankysis tarptautinėje parodoje „Automation World“, kurioje bus demonstruojami naujausi pasiekimai pramoninės automatikos srityje.

   Naujienlaiškio prenumerata