Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Skatinami Lietuvos ir Mongolijos dvišaliai ryšiai

Sukurta 2018.03.16 / Atnaujinta 2018.03.16 05:26
  Skatinami Lietuvos ir Mongolijos dvišaliai ryšiai

  Lietuvos ambasadorė I.Marčiulionytė kovo 14-16 d. lankosi Mongolijos sostinėje Ulanbatore. Vizito tikslas - paskatinti Lietuvos ir Mongolijos dvišalį bendradarbiavimą.

  Kovo 15 d. ambasadorė susitiko su Mongolijos Prezidentu Kh.Battulga. Prezidentas pasveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo 100-mečiu, pažadėjo savo paramą aktyvesnei dvišalių  santykių plėtrai ekonominėje, kultūros, sporto ir švietimo srityse.

  Susitikimuose su Mongolijos UR viceministre B.Battsetseg ir UR Prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo departamento generaliniu direktoriumi V.Enkhbold išsamiai aptarti dvišalio bendradarbiavimo politinėje ir ekonominėje sferose klausimai, apžvelgta teisinio  bendradarbiavimo bazė,  bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose, Mongolijos atstovai pakviesti dalyvauti Lietuvoje rengiamose tarptautinėse specializuotose parodose ir aukšto lygio susitikimuose.

  Susitikime su Mongolijos žemės ūkio ministerijos valstybės sekretoriumi E.Daajin ambasadorė išreiškė Lietuvos pasirengimą tęsti bendradarbiavimą Mongolijai aktualiais žemės ūkio klausimais, ypač maisto saugos srityje. 2017 m. Lietuvos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sėkmingai įgyvendino vystomojo bendradarbiavimo projektą Mongolijoje "Parama Mongolijai maisto saugos ir kontrolės srityje". Mongolijos delegacija pakviesta dalyvauti AgroBalt parodoje.

  I.Marčiulionytė taip pat susitiko su Mongolijos Ryšių ir informacinių technologijų agentūros, banko BOGD vadovais, kuriems pristatė Lietuvos informacinių ir finansinių technologijų sektorius bei pakvietė bendradarbiauti.

  Naujienlaiškio prenumerata