Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Spalį Kinijoje gastroliuoja Lietuvos kamerinis orkestras

Sukurta 2016.10.04 / Atnaujinta 2016.10.04 13:02
  Spalį Kinijoje gastroliuoja Lietuvos kamerinis orkestras

  Spalio mėnesį Lietuvos kamerinis orkestras koncertuos trijuose Kinijos miestuose. Džuhajaus Huafa didžiąjame teatre, Siamenio Banlam didžiąjame teatre ir Džongšano kultūros centre orkestras pasirodys drauge su gerai žinoma kinų pianiste Sa Čen. Džongšano mieste orkestras taip pat surengs meistriškumo kursus studentams.

  Tai jau trečia Lietuvos kamerinio orkestro viešnagė Kinijoje. 2013 m.  orkestras koncertavo su vienu ryškiausių Lietuvos violončelininkų Davidu Geringu. Koncertai vyko Pekine, Siamenyje ir Makao.  2015 m. Lietuvos kamerinis orkestras atliko tris koncertus antrajame Šilko kelio festivalyje senojoje Kinijos sostinėje Siane.

  Šiemet gastrolių Kinijoje metu orkestras, diriguojamas Modesto Barkausko, atliks ne tik Luigi Boccherini, Wolfgang Amadeus Mozart, Piotr Tchaikosky, bet ir lietuvių kompozitorių kūrinius. Programoje skambės Balio Dvariono „Prie ežerėlio“ ir Jono Tamulionio „Toccata diavolesca“.

  Šį koncertų turą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.

  Naujienlaiškio prenumerata