Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Stiprinami Lietuvos ekonominiai santykiai su Korėjos Respublika

Sukurta 2019.04.29 / Atnaujinta 2019.04.29 08:47
  Stiprinami Lietuvos ekonominiai santykiai su Korėjos Respublika

  Balandžio 24–26 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su vizitu lankėsi Pietų Korėjoje. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti Jungtinio Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos ekonomikos komiteto steigiamajame posėdyje, kuriame Baltijos šalių ir Korėjos atstovai pasirašė  Supratimo memorandumą dėl Jungtinio ekonomikos komiteto įsteigimo.

  Steigiamojo posėdžio metu buvo aptartas Baltijos valstybių ir Korėjos Respublikos bendradarbiavimas prekybos ir investicijų, mokslo ir technologijų, informacinių ir komunikacinių technologijų, startuolių ekosistemos, transporto, turizmo, žemės ūkio ir maisto sektoriuose. Susitikimo metu sutarta didesnį dėmesį skirti bendradarbiavimo mokslo, technologijų ir inovacijų srityje gilinimui.

  Susitikime su Korėjos maisto ir vaistų saugos ministerijos atstovais D. Skusevičius iškėlė lietuviškų vištienos produktų sertifikatų ir šaldytos grietinėlės produktų eksporto leidimų klausimus. Korėjos pusė pažadėjo iki rugsėjo mėnesio užbaigti sertifikavimo procedūrą.

  Vizito Korėjoje metu viceministras taip pat susitiko su Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos viceprezidentu, Europos verslo asociacija, Europos Komisijos atstovybe Korėjoje bei „Lotte“ korporacija. Diskutuodamas apie verslo ryšių stiprinimą, D. Skusevičius pakvietė Korėjos verslo atstovus su verslo misija apsilankyti Lietuvoje.

   

  Naujienlaiškio prenumerata