Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Stiprinami ryšiai su Guandongo provincija

Sukurta 2018.03.20 / Atnaujinta 2018.03.20 14:08
  Stiprinami ryšiai su Guandongo provincija

  Kovo 19-20 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankosi Guandongo provincijoje. Ji susitiko su provincijos aplinkos apsaugos departamento direktoriumi Huang Wenmu, aptarė provincijos vicegubernatoriaus vadovaujamos delegacijos būsimą vizitą į Lietuvą ir provincijos norą bendradarbiauti vandens ir oro taršos prevencijos srityje. Ambasadorė taip pat susitiko su Guandžou miesto Hanxin aviacijos technologijų kompanijos vadovais. Ši kompanija ką tik įsigijo Lietuvos- Estijos įmonę, jau domisi galimybėmis toliau plėsti savo verslą regione. . 

  Su Dongguan miesto Komunistų partijos komiteto nariu Shaoqun Luo bei miesto užsienio reikalų departamento vadovais aptarė galimybę surasti jiems miestą Lietuvoje, kuris norėtų su jais susigiminiuoti ir vystyti ekonominius, kultūrinius bei sporto ryšius. Šiame mieste treniruojasi Jono Kazlausko vadovaujama krepšinio komanda, tad Lietuvos vardas čia gerai žinomas. Vakare miesto vadovai, ambasadorė, Hanxin kompanijos vadovai bei lietuvių ir estų verslininkai žiūrėjo J.Kazlausko vadovaujamos krepšinio komandos rungtynes.

  Ambasadorė taip pat susitiko su Guandžou miesto užsienio reikalų komiteto generaliniu direktoriumi Chun Liu Bao ir konsulinių reikalų direktore Lei Guo. Šis miestas yra susigiminiavęs su Vilniumi, tad aptarti tolesni bendradarbiavimo skatinimo planai. Pareigūnai pakviesti apsilankyti OKT "Žuvėdros" spektakliuose, kurie bus rodomi šio miesto Operos teatre mėnesio pabaigoje. Su miesto Prekybos departamento generaliniu direktoriumi Jie Chen aptartos tarptautinės parodos, kuriose galėtų dalyvauti ir jų atstovai, ir kitos ekonominio bendradarbiavimo galimybės.

  Guandongo provincijoje gyvena 110 mln gyventojų, Jos sostinėje Guandžou -14 mln.

  Naujienlaiškio prenumerata