Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Ūkio ministro vizitas Šanchajuje

Sukurta 2016.11.13 / Atnaujinta 2016.11.15 10:30
    WeChat_Image_3280.jpeg Ūkio ministro vizitas Šanchajuje

    Lapkričio 11–13 dienomis Lietuvos Respublikos Ūkio ministras Evaldas Gustas, kartu su ministerijos Politikos skyriaus vedėju Renaldu Čiužu bei Lietuvos Respublikos komercijos atašė Kinijoje Arūnu Karlonu, darbo vizito Šanchajuje (Kinija) metu dalyvavo China International Travel Mart 2016 atidaryme. Šioje parodoje dalyvauja ir Lietuvos turizmo potencialą pristato Valstybinio turizmo departamento atstovai. Ministras dvišalio susitikimo metu su Kinijos turizmo ministru Li Jinzao aptarė turizmo plėtros galimybes ir būdus, skatinat didesnį turistų srautą iš abiejų šalių. Taip pat pristatė Lietuvos investicinę aplinką ir pakvietė turizmo sektoriuje veikiančias įmones investuoti Lietuvoje į viešbučius, restoranus, pramogų kompleksus.

    Ministras taip pat susitiks su Rong Tong Science and Technology Industrial Group vadovais ir aptars šios įmonės investicijų į technologijų  parkus Lietuvoje galimybes. Kompanija vykdo investicijas į mokslo ir technologijų parkus, mokslinių tyrimų komercializaciją, technloginių kompanijų inkubavimą, konsultuoja rizikos kapitalo investicijų ir technlogijų vystymo klausimais.

    Naujienlaiškio prenumerata