Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Užsienio reikalų viceministras Bankoke pasirašė užuojautų knygoje dėl Tailando karaliaus mirties

Sukurta 2016.10.14 / Atnaujinta 2016.10.14 11:54
  Užsienio reikalų viceministras Bankoke pasirašė užuojautų knygoje dėl Tailando karaliaus mirties

  Su darbo vizitu Tailande viešintis Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 14 dieną pasirašė Tailando Karalystės užsienio reikalų ministerijos užuojautų knygoje, išreikšdamas gilią užuojautą dėl Tailando karaliaus Bhumibolo Adulyadejo mirties.

  „Prašau priimti nuoširdžią Lietuvos vyriausybės ir visos Lietuvos žmonių užuojautą Tailando karališkajai šeimai, Tailando vyriausybei ir visiems Tailando žmonėms. Mes esame giliai nuliūdinti dėl žinių apie jo didenybės Tailando Karaliaus Bhumibolo Adulyadejo netektį. Jis buvo didis žmogus, kuris paliko neišdildomą žymę tailandiečių ir tarptautinės bendruomenės širdyse“, – rašė viceministras.

  Tailando karalius Bhumibolas Adulyadejas mirė spalio 13 dieną po ilgai trukusios ligos. Jam buvo 88 metai ir jis buvo ilgiausiai pasaulyje valdantis monarchas (70 metų). Velionio karaliaus įpėdiniu paskirtas jo 64 metų sūnus Maha Vajiralongkornas.

  Užsienio reikalų viceministras spalio 12–14 dienomis lankosi Tailande, kur atstovauja Lietuvos Vyriausybei 21-ajame Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos tautų organizacijos ASEAN užsienio reikalų ministrų susitikime.

  Naujienlaiškio prenumerata