Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

plačiau »

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas

Užsienio reikalų viceministras susitiko su Mianmaro valstybės sekretoriumi užsienio reikalams

Sukurta 2016.10.14 / Atnaujinta 2016.10.14 11:49
  Užsienio reikalų viceministras susitiko su Mianmaro valstybės sekretoriumi užsienio reikalams

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 13 dieną Bankoke susitikęs su Mianmaro valstybės sekretoriumi užsienio reikalams Kyaw Tin pažymėjo, kad dvišalis diplomatinis bendradarbiavimas stiprėja – netrukus Mianmarui bus akredituota Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė.

  Tam, kad dvišaliai diplomatiniai santykiai ir toliau stiprėtų, pažymėtas oficialių vizitų poreikis.

  Susitikime aptarta ir dvišalė prekyba. Viceministras pastebėjo, kad šalių bendradarbiavimas šioje srityje kol kas minimalus ir turi daug neišnaudotų galimybių. N. Germanas savo kolegai pristatė Lietuvos potencialą išmaniųjų technologijų, atsinaujinančios energijos, gyvybės mokslų ir kitose srityse. 

  Kyaw Tin užtikrino, kad Lietuva Mianmare yra žinoma pasiekimais išmaniųjų technologijų srityje ir pastebėjo, kad galimas abipusiškai naudingas bendradarbiavimas diegiant e. valdžios sistemą.

  Tai pirmasis oficialus dvišalis susitikimas po to, kai 2013 metais Lietuva ir Mianmaras užmezgė diplomatinius santykius.

  Užsienio reikalų viceministras N. Germanas spalio 12–14 dienomis vieši Tailande, kur dalyvauja 21-ajame Europos Sąjungos ir ASEAN užsienio reikalų ministrų susitikime.

  Naujienlaiškio prenumerata