Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

Sukurta 2017.09.08 / Atnaujinta 2017.09.08 20:55
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Ambasadorius R. Šlepavičius Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu patikino, kad Lietuvoje laukiama kitais metais įvyksiančio Italijos vadovo oficialaus vizito. „2018 metais Lietuva minės valstybės atkūrimo šimtmetį. Jūsų apsilankymas Lietuvoje taps  gražiu šimtmečius siekiančių mūsų valstybių ryšių įprasminimu ir suteiks naują impulsą tolesnio Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimo plėtrai, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimui“, – pažymėjo R. Šlepavičius.

   Po iškilmingos ceremonijos vykusiame susitikime taip pat aptarti dvišaliai Lietuvos ir Italijos santykiai, šalių bendradarbiavimas ES ir NATO, saugumo situacija Europoje. „Italijos kariškių dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Baltijos valstybėse ir Lietuvos kariškių dalyvavimas ES kovos su nelegalia migracija operacijoje Viduržemio jūroje yra puikus mūsų valstybių solidarumo pavyzdys“, – sakė R. Šlepavičius. Ambasadorius pasidžiaugė intensyviu abiejų šalių kultūriniu bendradarbiavimu, aktyviais akademiniais mokslininkų ir studentų mainais ir paminėjo, kad ne tik Lietuvos turistai itin pamėgę Italiją, tačiau ir tūkstančiai italų kasmet  apsilanko Lietuvoje.

   Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius taip pat yra ambasadorius Maltos Respublikai, San Marino Respublikai ir nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Italija3.jpg

   Birželio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą  Enzo Moavero Milanesi ir šios valstybės žmones nacionalinės  šventės – Respublikos  dienos – proga.

   Dvišaliai santykiai »
   7.jpg

   Balandžio 10 dieną Lietuvos ambasadorius Julius Pranevičius įteikė skiriamuosius raštus Bangladešo Liaudies Respublikos Prezidentui Abdului Hamidui.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   su prezidentu.jpg

   Balandžio 9 dieną Berne Lietuvos Respublikos ambasadorius Edvilas Raudonikis įteikė skiriamuosius raštus Šveicarijos Konfederacijos Prezidentui Ueli Maurer.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   111.jpg

   Kovo 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Romoje susitiko su Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi.

   Dvišaliai santykiai »
   5Y7A3025.JPG

   Vasario 13 dieną Bratislavoje Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Slovakijos Respublikos Prezidentui Andrejui Kiskai.

   Atstovybių naujienos »
   2.jpg

   Vasario 13 dieną Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis įteikė skiriamuosius raštus Indonezijos Respublikos Prezidentui Joko Widodo.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata