Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Pasirašytas susitarimas dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominio ir techninio bendradarbiavimo

Sukurta 2017.11.01 / Atnaujinta 2017.11.02 10:30
  Pasirašytas susitarimas dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominio ir techninio bendradarbiavimo

  Lietuvos Prezidentės delegacijoje Jungtinėse Arabų Emyratuose besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  su Jungtinių Arabų Emyratų ekonomikos ministru Sultanas Bin Saeed Al Mansoori pasirašė Susitarimą dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominio ir techninio bendradarbiavimo.

  „Šis susitarimas yra svarbus žingsnis, tapsiantis tvirtu pagrindu reguliariems ir intensyvesniems Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų santykiams“, – po sutarties  pasirašymo  sakė L. Linkevičius.

  Dubajuje vykusio ir didžiulio vietos verslo susidomėjimo sulaukusio Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų verslo forumo atidaryme kalbėjęs ekonomikos ministras Sultanas Bin Saeed Al Mansoori pažadėjo kitais metais atvykti į Lietuvą su verslo delegacija.

  Vizito metu Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat susitiko su  Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų valstybės ministru Dr. Anwar Mohammed Gargash bei švietimo ministru Dr. Ahmed Bahloul. Susitikimo metu buvo aptarta saugumo situacija abiejuose regionuose ir bendradarbiavimo galimybės kovojant su terorizmu, ypač užkertant kelią kibernetinėms grėsmėms. Jungtinių Arabų Emyratų  švietimo ministras itin domėjosi bendradarbiavimu aukštųjų technologijų srityse.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Jungtiniai arabu emyratai2.jpg

  Gruodžio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų (JAE)  užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Abdullah bin Zayed Al Nahyaną JAE Nacionalinės dienos proga. Laiške ministras L. Linkevičius išreiškė siekį puoselėti abiem pusėms naudingą Lietuvos ir JAE dvišalį bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai »
  35723541441_6588b76981_k.jpg

  Lietuvoje liepos 11 dieną viešėjo Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministras šeichas Abdullah Bin Zayed Al Nahyan. Jis susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite, užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi ir vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvoje liepos 11 dieną viešės Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministras šeichas Abdullah Bin Zayed Al Nahyan. Jis susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata