Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Rungtynių metu Lietuvos ir Izraelio ministrai aptarė dvišalius ir tarptautinius reikalus

Sukurta 2017.09.03 / Atnaujinta 2017.09.03 11:21
  Rungtynių metu Lietuvos ir Izraelio ministrai aptarė dvišalius ir tarptautinius reikalus

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šeštadienį, rugsėjo 2 dieną, susitiko su Izraelio gynybos ministru Avigdoru Libermanu. Susitikimas vyko Lietuvos ir Izraelio krepšinio rinktinių varžybų metu, kurias stebėjo abu ministrai.

  „Gynybos srityje Lietuvą su Izraeliu sieja spartus dvišalis bendradarbiavimas. Žinodami Izraelio lyderystę kibernetinio saugumo srityje, siekiame praktinio pasidalinimo ekspertinėmis žiniomis, bendrų mokymų organizavimo“, - sakė L. Linkevičius.

  Su Izraeliu gynybos srityje bendradarbiaujama nuo 2013 metų: vyksta savaeigių minosvaidžių modernizavimo projektas, pernai pradėtas pėstininkų kovos mašinų bokštelio ir raketų projektas. Lietuvai svarbus ne tik pirkimų apimčių didėjimas, tačiau ir Izraelio investicijos bei ekspertinė parama Lietuvos gynybos pramonei.

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankosi Izraelio Valstybėje rugsėjo 2-5 dienomis ministro pirmininko Benjamino Netanyahu kvietimu. Vizito programoje numatyti susitikimai su Izraelio Valstybės Prezidentu Reuvenu Rivlinu, ministru pirmininku Benjaminu Netanyahu, Kneseto pirmininku Yuli-Yoelu Edelsteinu ir Lietuvos-Izraelio Parlamentinės draugystės grupe, gynybos ministru Avigdoru Libermanu, užsienio reikalų viceministre Tzipi Hotovely, ministro pirmininko pavaduotoju, Kneseto nariu,  Michaelu Orenu, Litvakų organizacijomis, Izraelio lietuvių bendruomene.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  0325 Chodorkovskis.jpg

  Kovo 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Rusijos opozicijos lyderiu, Atviros Rusijos judėjimo įkūrėju, Michailu Chodorkovskiu.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Kovo 26 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su darbo vizitu lankysis Bukarešte (Rumunija).

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  DSC_8556.jpg

  Vasario 14 dieną Tel Avivo Meno muziejuje buvo  iškilmingai paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osios metinės.

  Atstovybių naujienos »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 22 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje.

  Užsienio reikalų ministro veikla »

  Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus iniciatyva gruodžio 11 dieną Briuselyje įvyko neformalus ES užsienio reikalų ministrų susitikimas su Izraelio ministru pirmininku Benjamin Netanjahu. Tai pirmas Izraelio Premjero susitikimas su ES institucijų vadovais ir valstybių narių ministrais po 22 metų pertraukos.

  Reaguodama į JAV sprendimą, pripažįstantį Jeruzalę Izraelio Valstybės sostine ir  ketinimus perkelti JAV ambasadą į Jeruzalę, Lietuva išlaiko savo poziciją, kad dviejų valstybių susitarimas yra vienintelis būdas pasiekti ilgalaikę taiką tarp izraeliečių ir palestiniečių.

  Naujienlaiškio prenumerata