Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20 (Šiuo metu telefono linijos neveikia, prašome kreiptis el. paštu: [email protected])
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Dabar, kai minime Pasaulinę spaudos laisvės dieną, drąsūs žurnalistai, filmavimo grupės, reporteriai, fotografai ir tinklaraštininkai rizikuoja savo gyvybe ir informuoja mus apie neišprovokuotą ir nepateisinamą Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą.

ES pareiškimai »
20220314_140546.jpg

Šiandien, kovo 14 d. , Lietuvos nuotolinė ambasada Kinijos Liaudies Respublikoje virtualiai pažymėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, pakviesdama užsienio valstybių ambasadas Pekine pasižiūrėti Giedrės Žickytės filmą „Šuolis“ ir prisijungti prie nuotolinio „priėmimo“ Kovo 11-osios proga.

Užsienio politika ir diplomatija »
atsisiųsti (2).jpg

Vasario 10 d. Azijos lietuvių profesionalų klubas organizuoja susitikimą su Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite

Ekonomika ir verslas »
Untitled (1020 × 540 px) cn.jpg
Lietuvos ambasados sveikinimas Įkelta2022.02.01

Lietuvos ambasada Kinijoje sveikina visus Mėnulio Naujųjų metų proga ir siunčia linkėjimus iš snieguoto Vilniaus.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Sausio 26 dieną Lietuvos ambasadorė Kinijoje Diana Mickevičienė ir ambasados ministrė patarėja Audra Čiapienė apsilankė Lietuvos Tautiniame olimpiniame komitete ir susitiko su LTOK Prezidente Daina Gudzinevičiūte, LTOK Generaliniu sekretoriumi Valentinu Paketūru ir Olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotoja Agne Vanagiene prieš jiems kartu su sportininkų delegacija išvykstant į Pekino Olimpines žaidynes.

Užsienio politika ir diplomatija »

Kol Lietuvos ambasada Pekine veiks nuotoliniu būdu, konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams teikdama ribota apimtimi, dėl neatidėliotinos būtinosios konsulinės pagalbos piliečiai kviečiami kreiptis į kitų Kinijoje esančių Europos Sąjungos valstybių diplomatines atstovybes ar bet kurią Lietuvos diplomatinę atstovybę kitoje šalyje. Dėl konsulinių paslaugų, kurias Lietuvos  diplomatinės atstovybės gali teikti per nuotolį, Kinijoje esančius piliečius kviečiame kreiptis į bet kurią Lietuvos diplomatinę atstovybę kitoje šalyje.

Šiuo metu telefono linijos neveikia, konsuliniais klausimas prašome kreiptis el. paštu:[email protected].

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
1.jpg

Specialiųjų tyrimų tarnyba parengė rekomendacijas užsienyje veikiantiems Lietuvos verslo subjektams, kaip atpažinti korupcijos apraiškas ir į jas reaguoti, įskaitant galimus užsienio pareigūnų papirkimo atvejus. 

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Kinijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha