Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Svarbi informacija.jpg

Lietuvos ambasadoje Kinijoje, taip pat akredituotoje Korėjos Respublikai, Mianmarui, Mongolijai, Tailandui ir Vietnamui, nuo 2021 m. birželio 7 d. laikinai tęs konsulinių funkcijų, susijusių su konsulinės pagalbos teikimu, atlikimą:

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
mmexport1619066385059.jpg

2021 m. balandžio 22 d. LR ambasadorė Diana Mickevičienė ir grupė ambasados diplomatų bei specialiųjų atašė virtualiai susitiko su LR garbės konsulu Korėjos Daegu mieste Dr. Kwang Bum Park. Tai buvo pirmasis nuotolinis naujai atvykusios Ambasadorės susitikimas su garbės konsulu, kuriam ji su džiaugsmu pranešė Lietuvos Vyriausybės sprendimą šiais metais atidaryti ambasadą Seule bei apie Korėjos Vyriausybės formalų pritarimą šiam svarbiam žingsniui, kuris neabejotinai suteiks didelį impulsą dvišalių santykių plėtrai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
2021 04 21_kreipimasis_maketas_01.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipiasi į pasaulio lietuvius, kviesdama paraginti savo artimuosius Lietuvoje pasiskiepyti.
Būkime kartu kovoje su pandemija. Padėkime senjorams užsiregistruoti. Saugokime juos, kad galėtume sugrįžę apkabinti.
Informacija apie vakcinaciją savivaldybėse - čia.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
koronastop.png

Nuo 2021 m. kovo 10 d. visi vežėjų organizuojamais ir vykdomais reisais grįžtantys ar atvykstantys asmenys turi turėti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant atliktą COVID-19 tyrimą ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
II TURAS FB COVER.png

Lietuvos Respublikos ambasada Pekine informuoja rinkėjus, kad išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų II ture Lietuvos Respublikos ambasadoje Pekine vyks š.m. spalio 22 d. (ketvirtadienį) nuo 10 val. iki 14 val. ir spalio 23 d. (penktadienį) nuo 10 val. iki 14 val. (abi dienas - Pekino laiku).

Lietuvos Respublikos ambasada Pekine taip pat informuoja rinkėjus, kad balsavimas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų II ture Ambasadoje š.m. spalio 25 d. (sekmadienį) vyks nuo 10 val. iki 20 val. (Pekino laiku).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
rinkimai.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Pekine informuoja rinkėjus, kad išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų I ture Lietuvos Respublikos ambasadoje Pekine vyks š.m. spalio 8 d. nuo 10 val. iki 14 val. ir spalio 9 d. nuo 10 val. iki 14 val. (Pekino laiku).

Lietuvos Respublikos ambasada Pekine taip pat informuoja rinkėjus, kad balsavimas Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų I ture Ambasadoje š.m. spalio 11 d. vyks nuo 9 val. iki 20 val. (Pekino laiku).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
rinkimai.jpg

Mieli Lietuvos piliečiai! Primename, kad 2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą I turas. Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi registruotis iš naujo – net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kinijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata