Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +86 10 845 185 20 (Šiuo metu telefono linijos neveikia, prašome kreiptis el. paštu: [email protected])
Faksas +86 10 659 065 07
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Susitikimas su LR garbės konsulu Korėjos Daegu mieste Dr. Kwang Bum Park

Sukurta 2021.04.22 / Atnaujinta 2021.04.22 08:27
  Susitikimas su LR garbės konsulu Korėjos Daegu mieste Dr. Kwang Bum Park

  2021 m. balandžio 22 d. LR ambasadorė Diana Mickevičienė ir grupė ambasados diplomatų bei specialiųjų atašė virtualiai susitiko su LR garbės konsulu Korėjos Daegu mieste Dr. Kwang Bum Park. Tai buvo pirmasis nuotolinis naujai atvykusios Ambasadorės susitikimas su garbės konsulu, kuriam ji su džiaugsmu pranešė Lietuvos Vyriausybės sprendimą šiais metais atidaryti ambasadą Seule bei apie Korėjos Vyriausybės formalų pritarimą šiam svarbiam žingsniui, kuris neabejotinai suteiks didelį impulsą dvišalių santykių plėtrai.

  Ambasados atidarymas bus ypatingas dvišalių Lietuvos ir Korėjos santykių 30-mečio paminėjimo akcentas, ir Ambasadorė paprašė Dr.Park patarimais ir praktine pagalba prisidėti prie atvyksiančių Lietuvos pareigūnų pastangų steigti naują misiją.

  Savo ruožtu pokalbyje dalyvavę specialieji atašė informavo garbės konsulą apie ryšius ir ateities planus su Korėja savo srityse. Tarp pat buvo pristatyti artimiausi projektai – tai tikslinis vebinaras Korėjos pramoninkams apie Lietuvos lazerių sektorių ir Lietuvos fotografijos paroda, skirta dvišalių santykių 30-mečiui, pastarosios atidarymas Seule planuojamas šių metų birželio mėnesį.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha