*alt_site_homepage_image*
lt
en cn

Naujienos

RSS

Lietuva Europos kultūros gatvėje Pekine

Rugsėjo 22 d. Pekino centrinio verslo rajono CBD pagrindinėje aikštėje “The Place” šurmuliavo Europos kultūros gatvės dalyviai ir lankytojai.

Antrą kartą surengtos Europos kultūros gatvės tikslas – supažindinti  Pekino gyventojus ir svečius su Europos Sąjungą ir kiekviena jos šalimi. Lietuvos ambasados stendas pristatė 100-metį švenčiančia Lietuvą. Didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė ambasados palapinę puošęs krepšinio lankas su kamuoliu, Lietuvos krepšinio trenerių, treniravusių ir treniruojančių Kinijos krepšininkus, taip pat Lietuvos krepšininkų, žaidžiančių Kinijos komanduose, nuotraukos.

Lietuvos diplomatai Europos gatvės svečiams pristatė lietuviškus maisto produktus ir gėrimus, gintaro papuošalus. Lankytojai galėjo paskanauti lietuviško sūrio ir jo gaminių, duonos lazdelių,duoniukų, saldainių.

Renginio metu skambėjo Europos šalių muzika, didžiuliame gatvės ekrane visą dieną buvo rodomi filmai apie kiekvieną Europos Sąjungos šalį.

 Europos kultūros pristatymo renginį  organizavo Europos Sąjungos delegacija Kinijoje ir Europos Sąjungos valstybių narių ambasados Pekine.