Kinijoje vyksta ES filmų festivalis
Spalio 26 d. Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė dalyvavo ES filmų festivalio atidaryme. Ambasadorė kalbėjusi atidarymo ceremonijoje pasveikino festivalio žiūrovus ir pristatė trumpametražius lietuviškus filmus, kurie bus rodomi šių metų festivalyje. Tai jau trečiasis ES filmų festivalis, kuriame dalyvauja lietuviški filmai.
Festivalyje bus rodomi visų 28 ES valstybių filmai, tarp jų naujausi, pelnę Kanų tarptautinio filmų ir kitų festivalių apdovanojimus. Filmai bus rodomi Pekine MOMA, CGV, Parkview Green Lumiere kino teatruose (spalio 22-30 d.), Čengdu (lapkričio 2-6 d.), Šenženyje (lapkričio 9-13 d.), Džinane (lapkričio 15-19 d.) ir Šanchajuje (spalio 22-26 d.). Papildomos filmų peržiūros bus rengiamos Pekine lapkričio ir gruodžio mėnesiais ES šalių kultūros centruose, Pekino universitete ir Pekino filmų akademijoje.
ES filmų festivalio programą rasite čia.