*alt_site_homepage_image*
lt
en cn

Naujienos

RSS

KINIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRO PRIĖMIMAS UŽSIENIO ŠALIŲ AMBASADORIAMS

Gruodžio 9 d. Lietuvos Respublikos ambasadorė Kinijoje Lina Antanavičienė dalyvavo Kinijos užsienio reikalų ministro Jang Džieči (Yang Jiechi) priėmime užsienio šalių ambasadoriams, skirtame artėjančių Naujųjų Metų šventei.

Priėmimas vyko Kinijos valstybiniuose svečių namuose Diaoyutai. Priėmimo metu Kinijos užsienio reikalų ministerija svečiams dovanojo įspūdingą kultūrinę programą, kurioje muzikinius numerius atliko žymūs vokalo ir šokio meistrai.