KVIEČIAME Į ŠVENTŲ VELYKŲ POPIETĘ AMBASADOJE!
Mieli lietuviai Kinijoje, artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šventoms Velykoms – nuoširdžiai kviečiame visus Velykinio kiškučio tradiciškai pramintu takeliu Velykų dieną atkeliauti smagiai-jaukiai-spalvotai-skaniai popietei mūsų visų ambasadoje! Popietė – „suneštinė“ tiek maistu ir gėrimais, tiek ir tradicijomis! Kviečiame Jus pradžiuginti visus Jūsų mėgiamais velykiniais skanumynais bei Jums žinomomis Velykinėmis tradicijomis, kurios apjungtų visus susirinkusius į gražią lietuvišką šeimą, šiuo metu esančią toli nuo Lietuvos. Kviečiame ambasadoje rinktis balandžio 8 d., 15:00 valandą.Labai prašome iki penktadienio popietės adresu lina.zukauskaite@urm.lt informuoti, kiek Jūsų ketina atvykti – iš anksto labai dėkojame ir nuoširdžiai laukiame Jūsų sekmadienį!

Mieli lietuviai Kinijoje,
artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šventoms Velykoms – nuoširdžiai kviečiame visus Velykinio kiškučio tradiciškai pramintu takeliu Velykų dieną atkeliauti smagiai-jaukiai-spalvotai-skaniai popietei mūsų visų ambasadoje!
Popietė – „suneštinė“ tiek maistu ir gėrimais, tiek ir tradicijomis! Kviečiame Jus pradžiuginti visus Jūsų mėgiamais velykiniais skanumynais bei Jums žinomomis Velykinėmis tradicijomis, kurios apjungtų visus susirinkusius į gražią lietuvišką šeimą, šiuo metu esančią toli nuo Lietuvos.
Kviečiame ambasadoje rinktis balandžio 8 d., 15:00 valandą.
Labai prašome iki penktadienio popietės adresu lina.zukauskaite@urm.lt informuoti, kiek Jūsų ketina atvykti – iš anksto labai dėkojame ir nuoširdžiai laukiame Jūsų sekmadienį!